Mykolaiv State
Region Administration
official website

Regional state administration

Районні державні адміністрації

Миколаївська обласна рада

Взаємодія з громадськістю

Запобігання проявам корупції

Економіка

Регуляторна політика та підприємництво

Європейська інтеграція

Доступ до публічної інформації

Адміністративні послуги

Центр надання адміністративних послуг

Громадська рада

Державні інформаційні ресурси

Реагування на критику

Децентралізація державної влади

Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Очищение власти

Режим підвищеної готовності

Герої не вмирають

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Консультації з громадськістю

Офіс розвитку Миколаївщини

Миколаївська обласна виборча комісія інформує

Євроатлантична інтеграція

Інтерактивна мапа проектів будівництва

Державний кордон України

100-річчя державної служби України

Регіональна комісія з реабілітаціїПредставництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
12 June 2018

«Величезне дякую»: до професійного свята Олексій Савченко привітав медичних працівників Миколаївської області

Тема: Події

У вівторок, 12 червня, в Миколаївському академічному українському театрі драми та музичної комедії відбулися урочистості до Дня медичного працівника, які зібрали сотні професіоналів медичної галузі з усієї Миколаївщини (ФОТО).
Привітав провідних спеціалістів медицини регіону голова Миколаївської обласної державної адміністрації Олексій Савченко.
 «Я знаю, як ви відверто працюєте і робите усе, щоб сьогодні надавати якісні медичні послуги. Вашу працю неможливо переоцінити. Людяності, яка в вас живе, душі, яка у вас є, я вважаю достатньо буде для усіх галузей, які сьогодні є у нас в державі», - звернувся Олексій Савченко до медиків, побажавши їм міцного здоров’я, щастя та благополуччя.
 
Очільник області акцентував, що завдяки ініціативі Президента України Петра Порошенка на сьогодні є можливість розбудови сільської медицини. Миколаївщина не стоїть осторонь – до кінця року в області заплановано будівництво 14 нових сільських амбулаторій найвищої якості і рівня. Люди, які звертатимуться до амбулаторій, отримають повний спектр послуг у селі.
 
Олексій Савченко також розповів, що в області триває робота щодо укладання декларацій між лікарями та жителями області – на сьогодні цифра підписаних угод сягає більше 200 тисяч.
 
Провідних спеціалістів медичної сфери нагороджено почесними грамотами облдержадміністрації, обласної ради та міської ради, а також управління охорони здоров’я ОДА та профспілки працівників охорони здоров’я України.
 
Також, напередодні професійного свята – Дня медичного працівника голова облдержадміністрації відвідав обласний протитуберкульозний диспансер.
 
«Ми заїхали до протитуберкульозного диспансеру, привітали колектив. Я поспілкувався з керівником лікувального закладу, обговорили питання та проблеми, над якими зараз працює медзаклад. Також спільно з головою обласної ради Вікторією Москаленко, з депутатами облради передали лікарні сучасне медичне обладнання, необхідне для якісного обслуговування пацієнтів - їх отримають відділення хірургії, а також реанімації та інтенсивної терапії», - прокоментував Олексій Савченко.


More news  →