Mykolaiv State
Region Administration
official website

Regional state administration

Районні державні адміністрації

Миколаївська обласна рада

Взаємодія з громадськістю

Запобігання проявам корупції

Економіка

Регуляторна політика та підприємництво

Європейська інтеграція

Доступ до публічної інформації

Адміністративні послуги

Центр надання адміністративних послуг

Громадська рада

Державні інформаційні ресурси

Реагування на критику

Децентралізація державної влади

Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Очищение власти

Режим підвищеної готовності

Герої не вмирають

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Консультації з громадськістю

ПОВІДОМ ПРО КОРУПЦІЮ

Миколаївська обласна виборча комісія інформує

Євроатлантична інтеграція

Інтерактивна мапа проектів будівництва

Державний кордон України

100-річчя державної служби України

Регіональна комісія з реабілітаціїПредставництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
13 July 2018

Тема: Події

В останній час в місцевих засобах масової інформації зазначається інформація про складну ситуацію з забезпеченістю місцевих підприємств водопровідно-каналізаційного господарства (ВКГ), зокрема, КП «Міський водоканал» м. Баштанка, запасами знезаражуючих засобів рідкого хлору та гіпохлориту натрію.

Так дійсно, через тимчасову зупинку ТОВ «Дніпроазот», єдиного виробника зазначеної продукції в Україні, відчутний дефіцит цієї продукції для всіх підприємств ВКГ України та області.

Водночас, відвантаження хлору та гіпохлориту натрію здійснюється зі складських запасів виробника і, на поточному тижні їх запаси поповнили як на  МКП «Миколаївводоканал», так і в містах Баштанка та Первомайськ.

При цьому, якщо постачання гіпохлориту натрію продовжується без особливих проблем, то постачання рідкого хлору суттєво ускладнено.

Найбільшим споживачем рідкого хлору є МКП «Миколаївводоканал», де його наявних запасів вистачає до 20-22 липня.

Керівництвом підприємства здійснюються заходи з пошуку додаткових постачальників рідкого хлору в умовах необхідності додержання процедури конкурсних закупівель.

В облдержадміністрації із зазначеного питання на початку тижня проведена нарада з керівництвом МКП «Миколаївводоканал», та з’ясовані фактичні запаси знезаражуючих засобів на інших підприємствах водопровідно-каналізаційного господарства в містах Первомайськ, Очаків, Новий Буг, Баштанка, Вознесенськ, які свідчать про забезпеченість ними технологічного процесу, щонайменше до кінця липня.

Питання забезпеченості стабільних поставок знезаражуючих засобів для підприємств водопровідно-каналізаційного господарства перебуває на контролі як Миколаївської  облдержадміністрації, так і безпосередньо Кабінету Міністрів України та Мінрегіону.More news  →