Mykolaiv State
Region Administration
official website

Regional state administration

Районні державні адміністрації

Миколаївська обласна рада

Взаємодія з громадськістю

Запобігання проявам корупції

Економіка

Регуляторна політика та підприємництво

Європейська інтеграція

Доступ до публічної інформації

Адміністративні послуги

Центр надання адміністративних послуг

Громадська рада

Державні інформаційні ресурси

Реагування на критику

Децентралізація державної влади

Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Очищение власти

Режим підвищеної готовності

Герої не вмирають

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Консультації з громадськістю

ПОВІДОМ ПРО КОРУПЦІЮ

Миколаївська обласна виборча комісія інформує

Євроатлантична інтеграція

Інтерактивна мапа проектів будівництва

Державний кордон України

100-річчя державної служби України

Регіональна комісія з реабілітаціїПредставництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
08 August 2018

У Шевченківській ОТГ сформували добровільну місцеву пожежну команду

Тема: Події

У селі Луч Шевченківської об’єднаної територіальної громади розпочала роботу місцева добровільна пожежна команда. Про це повідомив голова Миколаївської обласної державної адміністрації Олексій Савченко на своїй сторінці у Фейсбук (ФОТО).

Очільник області зазначив, що реформа децентралізації, ініційована Президентом Петром Порошенком, дає ресурси та можливості робити реальні справи на користь своїх громад. В рамках цих змін на ОТГ покладена і організація цивільного захисту, що формує у громадах особливе почуття відповідальності за безпеку своїх жителів.

«Спільно з місцевими жителями, головою Миколаївської обласної ради Вікторією Москаленко та моїм профільним заступником Олександром Кушніром побачили черговий приклад втілення реформи – у селі Луч Шевченківської об’єднаної територіальної громади розпочала роботу місцева добровільна пожежна команда.  Село невелике, тому було вирішено не будувати новий центр безпеки, а знайдено і реконструйовано вже існуючу будівлю. Це, в свою чергу, значно скоротить час реагування на пожежний виклик», -  пояснив Олексій Савченко.

Спільно з представниками головного управління ДСНС в Миколаївській області голова облдержадміністрації передав рятувальникам Шевченківської ОТГ сертифікат на форму та спеціальне обладнання. Відтепер у громади буде своя пожежна охорона, в якій постійно перебуватимуть на чергуванні чотири члени особового складу з їхнім керівником - старшим диспетчером.

В Миколаївській області це вже 35-й місцевий пожежно-рятувальний підрозділ (не включаючи державні рятувальні підрозділи управління ДСНС). З початку 2018 року такі добровільні підрозділи запрацювали в Арбузинському, Братському, Снігурівському, а тепер і у Вітовському районі.

«Сподіваюсь, це місце стане ефективним центром безпеки Шевченківської ОТГ і одним з численних показників того, що ця громада – із 5 сільських рад та 12-ти населених пунктів – має ресурси, знає, як ними скористатися і рухається вперед», - зазначив Олексій Савченко .

Очільник області додав, що цього року Шевченківська громада має більше 4,7 млн грн на реалізацію семи проектів, що фінансуються за рахунок інфраструктурної субвенції та місцевого бюджету. Минулого ж року громада реалізувала 12 інфраструктурних проектів на суму майже 4,7 млн грн (повністю за рахунок субвенції).

Також субвенцію у розмірі більше 736 тис грн на здійснення заходів соціально-економічного розвитку у 2018 році громада отримала на реалізацію 7 проектів (додатково будуть задіяні і кошти місцевого бюджету ОТГ – майже 575 тис грн).  More news  →