Mykolaiv State
Region Administration
official website

Regional state administration

Районні державні адміністрації

Миколаївська обласна рада

Взаємодія з громадськістю

Запобігання проявам корупції

Економіка

Регуляторна політика та підприємництво

Європейська інтеграція

Доступ до публічної інформації

Адміністративні послуги

Центр надання адміністративних послуг

Громадська рада

Державні інформаційні ресурси

Реагування на критику

Децентралізація державної влади

Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Очищение власти

Режим підвищеної готовності

Герої не вмирають

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Консультації з громадськістю

Офіс розвитку Миколаївщини

Миколаївська обласна виборча комісія інформує

Євроатлантична інтеграція

Інтерактивна мапа проектів будівництва

Державний кордон України

100-річчя державної служби України

Регіональна комісія з реабілітаціїПредставництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
09 August 2018

Тема: Події

У четвер, 9 серпня, заступник голови Миколаївської обласної державної адміністрації Євген Шевченко проінспектував хід робіт з реставрації будівлі Миколаївського обласного музею ім. В.Верещагіна. Про це він повідомив на своїй сторінці у мережі Фейсбук.

Заступник голови ОДА відзначив, що наразі закінчується облаштування центрального фасаду, і до 22 серпня роботи по цій частині мають бути завершені.

Крім того, планується оновлення покрівлі та фасаду з усіх сторін будівлі. Термін здачі об’єкту – зима 2019 року. Вартість робіт складає майже 9 млн грн.

«Зазначу, що роботи з реставрації музею проводяться за ініціативи Миколаївської облдержадміністрації і виконуються взагалі вперше з часу здобуття Україною незалежності! Музей ім. В.Верещагіна – вкрай важливий для Миколаївщини об’єкт культури та естетичного виховання. Колекція музею налічує майже 18 тисяч експонатів. Впевнений, що завдяки відреставрованій будівлі, яка, до речі, є історичною і сама має культурну цінність, музей приваблюватиме ще більше відвідувачів не тільки з Миколаївської області, а й з інших областей та інших країн. Адже наш музей – дійсно визначний центр культури, який відкриває світові художню спадщину Миколаївщини і України», - зазначив Євген Шевченко. More news  →