Mykolaiv State
Region Administration
official website

Regional state administration

Районні державні адміністрації

Миколаївська обласна рада

Взаємодія з громадськістю

Запобігання проявам корупції

Економіка

Регуляторна політика та підприємництво

Європейська інтеграція

Доступ до публічної інформації

Адміністративні послуги

Центр надання адміністративних послуг

Громадська рада

Державні інформаційні ресурси

Реагування на критику

Децентралізація державної влади

Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Очищение власти

Режим підвищеної готовності

Герої не вмирають

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Консультації з громадськістю

Офіс розвитку Миколаївщини

Миколаївська обласна виборча комісія інформує

Євроатлантична інтеграція

Інтерактивна мапа проектів будівництва

Державний кордон України

100-річчя державної служби України

Регіональна комісія з реабілітаціїПредставництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
09 August 2018

Тема: Події

У четвер, 9 серпня, напередодні Дня будівельника у Миколаївському будівельному коледжі відбувся святковий захід із нагоди професійного свята, який зібрав усіх причетних до нього.  ФОТО.

Привітав провідних будівельників регіону і заступник голови Миколаївської обласної державної адміністрації Валентин Гайдаржи.

«Від імені голови Миколаївської обласної державної адміністрації Олексія Савченка вітаю вас з професійним святом. Радий бачити вже досвідчених професіоналів своєї галузі та нові обличчя – це означає, що у нас є майбутнє. Бажаю, щоб кожного дня у вас було бажання йти на роботу, робити щось на благо колективу, рідних, близьких. Хочеться, щоб у словах «нове будівництво» на першому місці було дійсно нове будівництво, бо це розвиток. Хотілось би, щоб місцеві органи влади, завдяки підтримці Президента й закону про децентралізацію направляли фінансовий ресурс у будівельну галузь, бо всі інші сфери також залежать від будівництва: перш ніж експлуатувати – треба побудувати. Бажаю, щоб у вас, у ваших колективах були гідні заробітні плати, гідні замовлення, щоб ви сміливо дивилися у майбутнє, щоб кожного дня, приходячи додому, розуміли, що щось зробили на благо. Впевнений, з таким колективом у нас все вийде. Миру вам, добра, благополуччя, усіх зі святом!», - звернувся до присутніх Валентин Гайдаржи.More news  →