Mykolaiv State
Region Administration
official website

Regional state administration

Районні державні адміністрації

Миколаївська обласна рада

Взаємодія з громадськістю

Запобігання проявам корупції

Економіка

Регуляторна політика та підприємництво

Європейська інтеграція

Доступ до публічної інформації

Адміністративні послуги

Центр надання адміністративних послуг

Громадська рада

Державні інформаційні ресурси

Реагування на критику

Децентралізація державної влади

Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Очищение власти

Режим підвищеної готовності

Герої не вмирають

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Консультації з громадськістю

ПОВІДОМ ПРО КОРУПЦІЮ

Миколаївська обласна виборча комісія інформує

Євроатлантична інтеграція

Інтерактивна мапа проектів будівництва

Державний кордон України

100-річчя державної служби України

Регіональна комісія з реабілітаціїПредставництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
21 January 2019

Робота груп соціального патрулювання та пунктів обігріву для надання допомоги людям в період ускладнених погодних умов

Тема: Події


Згідно доручення голови Первомайської райдержадміністрації від 19.10.2018 року № 1191-01,02-13 в Первомайському районі створено 22 денних пункти обігріву при фельдшерсько-акушерських пунктах та амбулаторіях. Проводиться робота по створенню банків одягу, взуття, білизни зимового асортименту та інших засобів для надання екстреної допомоги бездомним громадянам.
На території Первомайського району працюють 22 робочі групи, які проводять щоденне соціальне патрулювання протягом осінньо-зимового періоду по підпорядкованим територіям району. До складу робочих груп входять: соціальні працівники ТЦСО Первомайського району, фахівці з соціальної роботи центру соціальних служб для сімї, дітей та молоді, керівники первинного медичного закладу (ФАПи), дільничні інспектори, представники громадських організацій, волонтери.
Всього залучено до патрулювання по району 145 осіб.
Патрулювання проводиться згідно графіку щотижня. На даний час на всій території району соціальне патрулювання проводиться щоденно.
Проводяться обстеження одиноких, одиноко проживаючих, інвалідів та громадян групи ризику. Під час обстеження було виявлено 20 осіб, які знаходяться в групі ризику (громадяни, які зловживають спиртними напоями,мають психологічні захворювання), їм надано допомогу теплим одягом та їжею. Бездомних громадян не виявлено.
На обслуговуванні в відділенні соціальної допомоги вдома територіального центру надання соціальних послуг у Первомайському району знаходиться 204 особи, із них:
36 – мають третю групу рухомої активності;
112 – мають четверту групу рухомої активності;
56 – мають п´яту групу рухомої активності, не пересуваються самостійно, соціальні робітники здійснюють відвідування щоденно.
Підопічні відділення соціальної допомоги вдома забезпечені продуктами першої необхідності, ліками, водою, паливо внесено до будинків. У випадку снігових заметів, соціальними робітниками відкидається сніг біля домівок підопічних.
З початку осінньо-зимового сезону 2018-2019 р. соціальними працівниками всього по району відвідані на дому 600 громадян похилого віку, 234 особи з інвалідністю, 247 малозабезпечених сімей щодо попередження та обмеження виходів з домівок у вищезазначений період.

Первомайський район: More news  →