Mykolaiv State
Region Administration
official website

Regional state administration

Районні державні адміністрації

Миколаївська обласна рада

Взаємодія з громадськістю

Запобігання проявам корупції

Економіка

Регуляторна політика та підприємництво

Європейська інтеграція

Доступ до публічної інформації

Адміністративні послуги

Центр надання адміністративних послуг

Громадська рада

Державні інформаційні ресурси

Реагування на критику

Децентралізація державної влади

Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Очищение власти

Режим підвищеної готовності

Герої не вмирають

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Консультації з громадськістю

Офіс розвитку Миколаївщини

Миколаївська обласна виборча комісія інформує

Євроатлантична інтеграція

Інтерактивна мапа проектів будівництва

Державний кордон України

100-річчя державної служби України

Регіональна комісія з реабілітаціїПредставництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
15 February 2019

Тема: Події

Баштанська і Казанківська громади затвердили перспективні плани розвитку на 2019 – 2021 роки. Засідання місцевих Рад регіонального розвитку пройшли у четвер, 14 лютого, в Баштанському та Казанківському районах за участі заступника голови Миколаївської облдержадміністрації Валентина Гайдаржи. 
 
Під час свого виступу, Валентин Гайдаржи зазначив, що формування перспективних планів територій є черговим кроком послідовного курсу Президента України Петра Порошенка у проведенні реформи децентралізації, спрямованим на подальше укріплення та розвиток громад. Цей курс цілковито поділяє і підтримує голова обласної державної адміністрації Олексій Савченко та обласна влада.  
 
«Сьогодні Президент надав нам унікальну можливість самостійно визначитися із пріоритетами розвитку на найближчі три роки. Створити власну «дорожню карту» подальшого руху. І ми маємо нею максимально скористатися. Стратегічні проекти громад, те, що люди хочуть розвивати на місцях, мають увійти до перспективних планів і вже найближчим часом почати реалізовуватися. Зрозуміло, що це тривалий процес, який потребуватиме значних фінансових ресурсів, а власних коштів громад не завжди може вистачити на реалізацію всього запланованого. Однак переконаний, що шляхом співфінансування з державного та місцевих бюджетів, залучення коштів різноманітних державних фондів, міжнародних грантів, ми зможемо продовжити роботу щодо подальшого розвитку інфраструктурних об’єктів населених пунктів Миколаївщини», - наголосив він при цьому. 
 
Додамо, що у Баштанському районі до Перспективного плану розвитку на 2019-2021 роки увійшли 26 проектів у сферах освіти, охорони здоров’я, культури та інфраструктури (в тому числі 11 інфраструктурних проектів по Баштанській ОТГ).  
 

У Казанківському районі – 55 проектів у галузях охорони здоров’я, освіти, енергозбереження, розвитку туризму, дорожньої інфраструктури  (в тому числі 25 проектів по Казанківській та 5 по Володимирівській об’єднаних громадах). More news  →