Mykolaiv State
Region Administration
official website

Regional state administration

Районні державні адміністрації

Миколаївська обласна рада

Взаємодія з громадськістю

Запобігання проявам корупції

Економіка

Регуляторна політика та підприємництво

Європейська інтеграція

Доступ до публічної інформації

Адміністративні послуги

Центр надання адміністративних послуг

Громадська рада

Державні інформаційні ресурси

Реагування на критику

Децентралізація державної влади

Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Очищение власти

Режим підвищеної готовності

Герої не вмирають

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Консультації з громадськістю

Офіс розвитку Миколаївщини

Миколаївська обласна виборча комісія інформує

Євроатлантична інтеграція

Інтерактивна мапа проектів будівництва

Державний кордон України

100-річчя державної служби України

Регіональна комісія з реабілітаціїПредставництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
15 March 2019

Тема: Події

У п’ятницю, 15 березня,  з нагоди професійного свята у Миколаєві привітали та відзначили кращих фахівців сфери житлово-комунального господарства та сфери побутового обслуговування населення. 

З професійним святом присутніх привітав профільний заступник голови Миколаївської облдержадміністрації Валентин Гайдаржи, подякувавши всім, хто щодня піклується про якість надання послуг та забезпечує роботу житлово-комунального комплексу області.

«Завдяки вашій наполегливості, працьовитості  та відповідальності,  населення стабільно забезпечується водою та теплом, підтримується безперебійна робота інженерних комунікацій,  та дорожнього господарства, проводиться ремонт житла, благоустрій,  озеленення вулиць і скверів та освітлення населених пунктів», - підкреслив Валентин Гайдаржи.

Заступник голови ОДА також передав вітання з професійним святом від Президента України Петра Порошенка та Уряду, і нагадав про нещодавній Всеукраїнський Форум «Від енергоефективності до енергонезалежності», в рамках якого відбулось урочисте нагородження кращих працівників галузі житлово-комунального господарства, серед яких є і представники Миколаївщини.

«Президент України підкреслив важливу роль працівників житлово-комунального господарства в підвищенні рівня енергоефективності житлового фонду, водопровідно-каналізаційного господарства, комунальної теплоенергетики. І  приємно відзначити, що Миколаївщина в цьому плані займає передові позиції та  реалізує масштабні інвестиційні проекти в галузі водо-тепло-постачання обласного центру – міста Миколаєва за участю фінансової підтримки Європейського інвестиційного банку та Світового банку реконструкції та розвитку», - зазначив Валентин Гайдаржи.

Заступник голови Миколаївської ОДА також підкреслив, що саме завдяки енергозаощадженню в побуті і комунальному господарстві, де споживається найбільша кількість енергоресурсів можливо досягти стабілізації тарифів та  європейської якості послуг, що є однією з умов інтеграції України до євроспільноти.

«Питання енергоефективності і сталої роботи житлово-комунального господарства знаходяться на щоденному контролі голови Миколаївської облдержадміністрації Олексія Савченка. Так, за його ініціативи наприкінці минулого року обласна рада затвердила важливі обласні програми з енергозбереження, розвитку альтернативних видів палива та розвитку систем зовнішнього освітлення населених пунктів і автомобільних доріг області на основі застосування сучасних енергоефективних технологій та обладнання», - резюмував Валентин Гайдаржи.More news  →