Mykolaiv State
Region Administration
official website

Regional state administration

Районні державні адміністрації

Миколаївська обласна рада

Взаємодія з громадськістю

Запобігання проявам корупції

Економіка

Регуляторна політика та підприємництво

Європейська інтеграція

Доступ до публічної інформації

Адміністративні послуги

Центр надання адміністративних послуг

Громадська рада

Державні інформаційні ресурси

Реагування на критику

Децентралізація державної влади

Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Очищение власти

Режим підвищеної готовності

Герої не вмирають

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Консультації з громадськістю

Офіс розвитку Миколаївщини

Миколаївська обласна виборча комісія інформує

Євроатлантична інтеграція

Інтерактивна мапа проектів будівництва

Державний кордон України

100-річчя державної служби України

Регіональна комісія з реабілітаціїПредставництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
18 March 2019

Тема: Події

На Миколаївщині невдовзі розпочнеться реалізація обласної програми підтримки добровольців. Про це розповів голова Миколаївської ОДА Олексій Савченко.
За програмою, добровольці матимуть змогу отримати пільги на проїзд, пільги на комунальні послуги, картку учасника АТО/добровольця, яка надасть знижки у окремих мережах магазинів і закладах спорту.


« Дякую міністру у справах ветеранів Ірині Фріз за високу оцінку нашої роботи. Можу запевнити, що Миколаївщина не збирається зупинятися і буде рухатися у напрямку підтримки наших Героїв тільки вперед! В найближчий час, консолідувавши зусилля нашої команди, та завдяки можливості, яку надала реформа децентралізації, ініційована Президентом України Петром Порошенком, ми почнемо реалізацію першої в Україні програма підтримки добровольців. Ця програма передбачає встановлення їм соціальних гарантій на рівні учасників бойових дій. Це стало можливим завдяки спільній патріотичній позиції голови та депутатів Миколаївської обласної ради», - зазначає Олексій Савченко.

Відмітимо, що Миколаївською облдержадміністрацією проводиться системна робота з підтримки учасників АТО/ООС та членів їх родин, в області впроваджено ряд унікальних програм, які не мають аналогів в України.
Так, серед реалізованого:

-  Протягом минулого року було придбано житло для 33 родин учасників антитерористичної операції на Сході України, що проживають у Снігурівcькому, Братському, Березнегуватському та Баштанському районі, містах Южноукраїнську, Миколаєві, Очакові та Вознесенську. Загальна сума в тому числі із співфінансуванням склала більше 15,8 млн грн (з обласного бюджету та коштів районних/міських бюджетів). На залишок коштів обласного бюджету, що залишився на 1 грудня 2018 року (без співфінансування) для сімей учасників АТО -інвалідів III групи та багатодітних сімей учасників АТО було придбано житло на суму майже 3,4 млн грн. Загалом же за цією програмою нами було придбано 85 квартир для ветеранів АТО та родин загиблих учасників АТО.
-  На конкурсній основі надано одноразову допомогу на відкриття власної справи 20 фізичним особам підприємцям та приватним підприємцям з числа учасників антитерористичної операції по 50,0 тис. грн. кожному на загальну суму 1,0 млн. грн.
-  У 2018 році проведено оздоровлення та відпочинок демобілізованих учасників антитерористичної операції на сході України та членів їх сімей (844 осіб) на суму 3468,9 тис. грн.
-  Для надання щомісячної матеріальної допомоги дітям військовослужбовців, які загинули або померли внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних при виконанні службових обов’язків під час участі в антитерористичній операції (АТО) на сході України використано 883,0 тис. грн. (виплату проведено 76 дітям у розмірі 1000,00 щомісячно)More news  →