Mykolaiv State
Region Administration
Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.

19 March 2019

Тема: Події

Начальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації Павло Георгієв привітав мешканців міста з відкриттям після ремонту оновленої амбулаторії загальної практики сімейної медицини №1 ЦПМСД №5, що знаходиться за адресою: вул. Привільна-41/1. Вітаючи миколаївців, Павло Георгієв зазначив: "Відкриття відремонтованої амбулаторії поліпшить якість надання медичної допомоги. Мешканці району та медики відчувають на практиці реформи, які впроваджуються урядом. Зручність, якість медичної допомоги для пацієнта, гідні умови праці для медиків - це сьогодні є пріоритетом".

 

За вагомий особистий внесок у розвиток охорони здоров’я та високий професіоналізм Павло Георгієв вручив Почесну грамоту управління завідувачу амбулаторії Володимиру Царлову. У відкритті амбулаторії після ремонту взяли участь Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич, начальник УОЗ Миколаївської міської ради Ірина Шамрай, медична спільнота. Заклад було відкрито в 2002 році, як першу амбулаторію загальної практики сімейної медицини в м. Миколаєві, яка відповідала, на той час, сучасним стандартам. Медична допомога надавалась 5600 особам дорослого населення мікрорайону Ракетне Урочище.

У зв’язку з проведенням реформування галузі охорони здоров’я у 2013 році населення району обслуговування збільшилось до 11 110 осіб, з них 2 250 дітей, які раніше обслуговувались в міській дитячій поліклініці №4.

Амбулаторію оснащено пандусом, ліфтом, заплановано приміщення під розміщення аптечного закладу, стоматологічного кабінету, гінекологічного кабінету, лабораторії. Розташовані кабінети сімейних лікарів, педіатрів, терапевтів, денний стаціонар, фізіотерапевтичний кабінет.

В амбулаторії працюють 2 лікаря-педіатра, лікар-терапевт, 3 сімейних лікаря.

Амбулаторія оснащена апаратурою у відповідності до затвердженого табелю оснащення. Сімейна амбулаторія забезпечена комп’ютерною технікою, під’єднана до мережі Інтернет. У закладі працює «електронна черга пацієнтів», 80% населення мікрорайону уклали декларації з лікарями для надання первинної медичної допомоги.

Управління охорони здоров’я Миколаївської облдержадміністрації

 More news  →