Mykolaiv State
Region Administration
official website

Regional state administration

Районні державні адміністрації

Миколаївська обласна рада

Взаємодія з громадськістю

Запобігання проявам корупції

Економіка

Регуляторна політика та підприємництво

Європейська інтеграція

Доступ до публічної інформації

Адміністративні послуги

Центр надання адміністративних послуг

Громадська рада

Державні інформаційні ресурси

Реагування на критику

Децентралізація державної влади

Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Очищение власти

Режим підвищеної готовності

Герої не вмирають

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Консультації з громадськістю

Офіс розвитку Миколаївщини

Миколаївська обласна виборча комісія інформує

Євроатлантична інтеграція

Інтерактивна мапа проектів будівництва

Державний кордон України

100-річчя державної служби України

Регіональна комісія з реабілітаціїПредставництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
18 April 2019

Тема: Події

 

На цьому наголошує голова обласної державної адміністрації Олексій Савченко на своїй сторінці у соціальній мережі  Facebook, продовжуючи розповідь про досягнення об’єднаних територіальних громад області.

Так, Олексій Савченко зазначає, що ще двома перспективними громадами, які, попри те, що самостійно господарюють не так давно, але вже демонструють переконливі успіхи є Куцурубська ОТГ Очаківського району та Ольшанська селищна ОТГ Миколаївського району.

Куцурубська громада – одна з перших, які були створені на Миколаївщині. У громаді вже проведено капітальний ремонт 41 дороги, відновлення вуличного освітлення, реконструкцію водопроводу – і це лише мала частина ряду досягнутих позитивних результатів.

Крім того,  за останні кілька років у Куцурубській ОТГ здійснено:

☑️ Капітальний ремонт частини покрівлі Куцурубської ЗОШ;
☑️ Теплосанацію Парутинської ЗОШ;
☑️ Капітальний ремонт покрівлі Острівського НВК;
☑️ Реконструкцію водонапірної башти «Рожновського» в с. Солончаки;
☑️ Капітальний ремонт 41 дороги комунальної власності;
☑️ Відновлення вуличного освітлення;
☑️ Реконструкцію мережі водопроводу у с. Парутине;
☑️ Реконструкцію котельні Дмитрівського НВК;
☑️ Капітальний ремонт ДНЗ «Зірочка» в с.Куцуруб.

Як акцентує голова ОДА, Ольшанська громада була утворена пізніше, але, впродовж двох років там вже успішно реалізовано наступні проекти:

☑️ Вдалося відновити освітлення у селах Трихати, Тернуватому, Сапетні та Ольшанському. Зазначу, що вуличного освітлення тут не було протягом останнього десятиліття, адже його зрізали ще у 90-ті! Нині на вулицях встановлені «розумні» ліхтарі з датчиками, які самі увечері вмикаються та вимикаються вранці. 
☑️ В громаді дбають про оновлення дитсадку, де ремонту не робилось 40 років з моменту будівництва. Сьогодні у садку проведено ремонт харчоблоку та встановлено сучасну систему доочищення води.
☑️ Розвивається шкільна інфраструктура: придбано новий шкільний автобус, оргтехніку та комп’ютери для Ольшанської та Трихатської загальноосвітніх шкіл, закуплено нові меблі для Нової української школи.
☑️ Оновлено парк комунальної техніки КП «Ольшанське»: придбано сміттєвоз та екскаватор.
☑️ Проведено капітальний ремонт системи опалення та спортивної зали Ольшанського БК.

Олексій Савченко наголошує, що на позитивному прикладі наших об’єднаних територіальних громад вкотре можна переконатися у дієвості та ефективності ініційованої Президентом України Петром Порошенком реформи децентралізації.

«До впровадження реформи децентралізації, мільйони жителів сіл та невеликих міст хотіли щось змінити у своїх громадах, але не могли цього зробити, адже центральна влада забирала на себе всі повноваження. Але все змінилося п’ять років тому і повноваження, і фінанси перейшли до людей на місцях, які, чи не вперше за роки незалежності України, отримали реальну змогу впливали на розвиток своїх громад», - зазначає голова ОДА.

Олексій Савченко закликає громади не зупинятися на досягненнях, а впевнено йти до своєї мети, використовуючи всі ресурси та можливості, надані завдяки реформі децентралізації.

 

 More news  →