Mykolaiv State
Region Administration
official website

Regional state administration

Районні державні адміністрації

Миколаївська обласна рада

Взаємодія з громадськістю

Запобігання проявам корупції

Економіка

Регуляторна політика та підприємництво

Європейська інтеграція

Доступ до публічної інформації

Адміністративні послуги

Центр надання адміністративних послуг

Громадська рада

Державні інформаційні ресурси

Реагування на критику

Децентралізація державної влади

Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Очищение власти

Режим підвищеної готовності

Герої не вмирають

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Консультації з громадськістю

Офіс розвитку Миколаївщини

Миколаївська обласна виборча комісія інформує

Євроатлантична інтеграція

Інтерактивна мапа проектів будівництва

Державний кордон України

100-річчя державної служби України

Регіональна комісія з реабілітаціїПредставництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
18 April 2019

Тема: Події

 

В селі Коблеве Березанського району урочисто ввели в експлуатацію чергову з 14 сільських амбулаторій, побудованих в Миколаївській області за програмою Президента України Петра Порошенка з розвитку сільської медицини.

Амбулаторія – одна з найбільших, тут працюватимуть 34 лікаря та обслуговуватимуться близько 3,5 тисяч осіб з трьох населених пунктів, включаючи туристів, що приїздять на відпочинок до Коблевого під час літнього оздоровчого сезону. Заклад оснащений всім необхідним устаткуванням та забезпечений новим медико-санітарним автомобілем.

«Сьогоднішня подія – визначна. Вона демонструє реальний результат реформ, започаткованих Президентом і Урядом. Але цього результату не можливо було б досягнути без підтримки громади. Без підтримки на місцях, без чіткого розуміння, що всі подібні об’єкти будуються для людей. Реформа сільської медицини – масштабний проект, в Україні відкривається більш ніж 500 амбулаторій, за весь час незалежності нашої держави такого не було ніколи», - зазначив заступник голови Миколаївської облдержадміністрації Валентин Гайдаржи.

Голова Миколаївської облдержадміністрації Олексій Савченко також прокоментував подію.

«Ми постійно чуємо від людей, які схильні вірити гучним гаслам, що навкруги нічого не змінюється. Але кожен житель села, який отримує якісні медичні послуги там де живе, а не за кілька десятків, а то і сотень кілометрів від свого дому, обґрунтовано заперечить ці вислови. Ми маємо наочний доказ, що реформи працюють. Це і реформа децентралізації, і реформа медицини, і освіти тощо. Всі ці реформи – це можливості для реалізації соціально важливих проектів, на які є запит саме у людей! Сьогодні ми відкрили чергову сільську амбулаторію, одну з 14, будівництво яких розпочали торік. На цьому не зупиняємося!», - зазначив Олексій Савченко.

 More news  →