Mykolaiv State
Region Administration
official website

Regional state administration

Районні державні адміністрації

Миколаївська обласна рада

Взаємодія з громадськістю

Запобігання проявам корупції

Економіка

Регуляторна політика та підприємництво

Європейська інтеграція

Доступ до публічної інформації

Адміністративні послуги

Центр надання адміністративних послуг

Громадська рада

Державні інформаційні ресурси

Реагування на критику

Децентралізація державної влади

Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Очищение власти

Режим підвищеної готовності

Герої не вмирають

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Консультації з громадськістю

Офіс розвитку Миколаївщини

Миколаївська обласна виборча комісія інформує

Євроатлантична інтеграція

Інтерактивна мапа проектів будівництва

Державний кордон України

100-річчя державної служби України

Регіональна комісія з реабілітаціїПредставництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
18 April 2019

«Ми робимо усе, аби медичні послуги стали максимально доступними для кожного сільського жителя», – Валентин Гайдаржи

Тема: Події

У рамках реалізації програми Президента України Петра Порошенка щодо розвитку сільської медицини відсьогодні на Миколаївщині запрацювала ще одна сільська амбулаторія.

Новий заклад первинної медико-санітарної допомоги урочисто введено в експлуатацію сьогодні, 18 квітня, у селі Першотравневому на Снігурівщині.

Територія обслуговування нової амбулаторії включає населені пункти Першотравневе, Світла Дача, Васильки, Трудолюбівка,  Гуляйгородок і Великопілля. Загальна кількість населення, яке користуватиметься медичними послугами амбулаторії,  становить 1458 осіб.

В амбулаторії вже працюють сімейний лікар, медична сестра та молодший медичний працівник. Медичний заклад має доступ до широкосмугового інтернету, оснащений усім необхідним обладнанням та забезпечений новим медико-санітарним автомобілем підвищеної прохідності.

Від імені голови облдержадміністрації Олексія Савченка з визначною подією у житті громади місцевих жителів привітав заступник голови облдержадміністрації Валентин Гайдаржи.

«Позиція голови облдержадміністрації Олексія Савченка чітка та незмінна: ми робимо усе, аби забезпечити сільському населенню області реальну змогу отримувати базову медичну послугу поруч зі своєю домівкою. Таке завдання ставить перед нами Президент і ми його виконуємо. Населення 14 сільських населених пунктів, де вже побудовані нові амбулаторії, вже отримало змогу отримувати якісну медичну допомогу за місцем проживання. До кінця року ми побудуємо ще 13 таких амбулаторій, щоб медичні послуги стали максимально доступними для кожного сільського жителя», – наголосив Валентин Гайдаржи.

Зазначимо, що Першотравнева амбулаторія стала п’ятою з 14 новозбудованих сільських медичних закладів в області, що розпочали свою роботу в рамках реалізації програми Президента України Петра Порошенка «Доступна медицина».

Раніше на Миколаївщині  вже запрацювали 4 амбулаторії – в селах Калинівка, Новофедорівка і Коблеве Березанського району та селі Білозірка Вітовського району.More news  →