Mykolaiv State
Region Administration
official website

Regional state administration

Районні державні адміністрації

Миколаївська обласна рада

Взаємодія з громадськістю

Запобігання проявам корупції

Економіка

Регуляторна політика та підприємництво

Європейська інтеграція

Доступ до публічної інформації

Адміністративні послуги

Центр надання адміністративних послуг

Громадська рада

Державні інформаційні ресурси

Реагування на критику

Децентралізація державної влади

Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Очищение власти

Режим підвищеної готовності

Герої не вмирають

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Консультації з громадськістю

Офіс розвитку Миколаївщини

Миколаївська обласна виборча комісія інформує

Євроатлантична інтеграція

Інтерактивна мапа проектів будівництва

Державний кордон України

100-річчя державної служби України

Регіональна комісія з реабілітаціїПредставництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
19 April 2019

«Люди повинні отримувати якісні медичні послуги», - Валентин Гайдаржи

Тема: Події

У п’ятницю, 19 квітня, заступник голови Миколаївської облдержадміністрації Валентин Гайдаржи і начальник управління охорони здоров’я ОДА Павло Георгієв оглянули новий сучасний 64-зрізовий комп’ютерний томограф  Neuviz 64In Multi-slice Scanner, придбаний для обласної клінічної лікарні в рамках Програми «Запобігання і лікування серцево-судинних та судино-мозкових захворювань на 2018-2020 роки». Вартість томографу становить майже 19, 5 млн грн.

Наразі вже проведено налаштування обладнання та проведено навчання персоналу. Томограф працюватиме за необхідністю цілодобово. Послуги з обстеження надаватимуться безоплатно за направлення спеціалістів для жителів міст та районів Миколаївської області та пацієнтів стаціонару.

«Голова Миколаївської облдержадміністрації Олексій Савченко постійно наголошує на важливості надання людям змоги отримати якісні медичні послугу.  Тому за його ініціативи в лікарських закладах Миколаївщини постійно оновлюється парк медичного устаткування. Придбаний томограф забезпечить належну якість діагностики, адже він дозволяє проводити діагностику на найсучаснішому рівні», - прокоментував Валентин Гайдаржи.

Зазначимо, що томограф, який з 2014 року у закладі, і вийшов з ладу у березні, відновить свою роботу вже в іншому відділенні, де допомога надаватиметься важкохворим пацієнтам. Вже наприкінці квітня компанія Siemens, яка його постачала, прибуде і відремонтує апарат. Таким чином, лікарня матиме 2 КТ і зможе обслуговувати запит жителів районів і міст області на послуги такого профілю.More news  →