Mykolaiv State
Region Administration
official website

Regional state administration

Районні державні адміністрації

Миколаївська обласна рада

Взаємодія з громадськістю

Запобігання проявам корупції

Економіка

Регуляторна політика та підприємництво

Європейська інтеграція

Доступ до публічної інформації

Адміністративні послуги

Центр надання адміністративних послуг

Громадська рада

Державні інформаційні ресурси

Реагування на критику

Децентралізація державної влади

Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Очищение власти

Режим підвищеної готовності

Герої не вмирають

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Консультації з громадськістю

Офіс розвитку Миколаївщини

Миколаївська обласна виборча комісія інформує

Євроатлантична інтеграція

Інтерактивна мапа проектів будівництва

Державний кордон України

100-річчя державної служби України

Регіональна комісія з реабілітаціїПредставництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
13 May 2019

Тема: Події

 

13 травня відбулося чергове засідання обласного енергетичного штабу під керівництвом заступника голови облдержадміністрації Валентина Гайдаржи.

У ході засідання до відома керівників енергопостачальних підприємств доведені вимоги за результатами відео селекторної наради Міністерства соціальної політики України щодо монетизації субсидій, що відбулася минулої суботи, 11 травня.

Повідомлено, що наразі вже вирішено питання оплати відсоткової ставки Ощадбанку за користування коштами за рахунок державного бюджету, тобто відтепер це фінансово не обтяжуватиме підприємства комунального господарства та енергопостачання. Це, зокрема, стосується ТОВ «Миколаївгаззбут» та ТОВ «Миколаївська енергопостачальна компанія».

Керівників енергопостачальних підприємств поінформовано про доручення Мінсоцполітики в строк до 25 травня скласти відповідні реєстри користувачів житлових субсидій і відпрацювати дане питання за участю органів соціального захисту.

ТОВ «Миколаївгаззбут» рекомендовано підготувати офіційне роз’яснення щодо застосування вимог останніх нормативно правових актів Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг в частині щодобового балансування потужностей споживання природного газу та укладання відповідних додаткових угод з бюджетними організаціями та теплопостачальними підприємствами на компенсацію відповідних витрат.

Виконкому Миколаївської міської ради рекомендовано тримати на контролі і сприяти остаточному позитивному вирішенню питання щодо надання фінансової підтримки ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» для забезпечення виплати заробітної плати і виконання ремонтної програми. Також рекомендовано окремо розглянути питання передачі на умовах договору оренди приміщення по вул. Космонавтів в розпорядження ТОВ «Миколаївська енергопостачальна компанія» для розміщення там спеціалістів абонентської служби.

З боку енергопостачальних підприємств надано стислу інформацію щодо виконання ремонтної програми по підготовці котелень та теплових мереж до опалювального сезону.

У свою чергу, МКП «Миколаївводоканал» повідомив про необхідність ремонту ділянки напірного каналізаційного колектору завдовжки 20 п. м по проспекту Богоявленському, що спричинить короткотермінове обмеження водопостачання споживачів. У зв’язку з цим підприємством зараз проводиться комплекс підготовчих заходів, здійснюється взаємодія з відповідними службами для проведення зазначеної роботи.

 More news  →