Mykolaiv State
Region Administration
official website

Regional state administration

Районні державні адміністрації

Миколаївська обласна рада

Взаємодія з громадськістю

Запобігання проявам корупції

Економіка

Регуляторна політика та підприємництво

Європейська інтеграція

Доступ до публічної інформації

Адміністративні послуги

Центр надання адміністративних послуг

Громадська рада

Державні інформаційні ресурси

Реагування на критику

Децентралізація державної влади

Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Очищение власти

Режим підвищеної готовності

Герої не вмирають

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Консультації з громадськістю

Офіс розвитку Миколаївщини

Миколаївська обласна виборча комісія інформує

Євроатлантична інтеграція

Інтерактивна мапа проектів будівництва

Державний кордон України

100-річчя державної служби України

Регіональна комісія з реабілітаціїПредставництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
17 May 2019

Тема: Події

У п’ятницю, 17 травня, у Миколаївській обласній державній адміністрації відбулося підписання Меморандуму про сумісне співробітництво у сфері охорони праці.

Меморандум укладено між Миколаївською обласною радою профспілок, Миколаївською обласною організацією роботодавців «Промисловці та підприємці Миколаївщини», управлінням Держпраці у Миколаївській області, управлінням виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Миколаївській області та Миколаївської обласної державної адміністрації.

«Усім відомо, що здорові та безпечні умови праці – це стратегічне завдання, яке стоїть перед державою та бізнесом. Тому дуже актуальним наразі є питання забезпечення дотримання суб’єктами господарювання нормативно-правових актів з охорони праці, надання своєчасної допомоги підприємствам, установам та організаціям з питань охорони праці, забезпечення функціонування систем управління охороною праці на кожному підприємстві, в  кожній установі та організації  та налагодження дієвого контролю за охороною праці на всіх організаційних рівнях», - прокоментував заступник голови ОДА Олександр Трайтлі.

Відзначимо, що 16 травня на засіданні Миколаївської обласної ради за результатами розгляду пропозицій присутніх сьогодні  керівників установ, прийнято Програму поліпшення стану безпеки, гігієни праці та виробничого середовища в Миколаївській області на 2019 – 2021 роки, якою передбачено низку заходів, спрямованих на зниження рівня виробничого травматизму в області.

Підготовку до підписання Меморандуму здійснено в межах заходів, передбачених  для відзначення Дня охорони праці,  який в Україні Указом Президента України від 18 серпня 2006 року офіційно встановлено  28 квітня та співпадає з  Всесвітнім днем охорони праці.  Це День привернення уваги суспільства, органів державної влади, суб’єктів господарювання, громадських організацій до вирішення питань щодо безпеки праці та забезпечення усіх необхідних передумов для реалізації конституційних прав громадян з питань охорони праці.More news  →