Mykolaiv State
Region Administration
official website

Regional state administration

Районні державні адміністрації

Миколаївська обласна рада

Взаємодія з громадськістю

Запобігання проявам корупції

Економіка

Регуляторна політика та підприємництво

Європейська інтеграція

Доступ до публічної інформації

Адміністративні послуги

Центр надання адміністративних послуг

Громадська рада

Державні інформаційні ресурси

Реагування на критику

Децентралізація державної влади

Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Очищение власти

Режим підвищеної готовності

Герої не вмирають

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Консультації з громадськістю

Офіс розвитку Миколаївщини

Миколаївська обласна виборча комісія інформує

Євроатлантична інтеграція

Інтерактивна мапа проектів будівництва

Державний кордон України

100-річчя державної служби України

Регіональна комісія з реабілітаціїПредставництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
23 May 2019

Тема: Події

 

На цьому заступник голови облдержадміністрації Валентин Гайдаржи наголосив сьогодні, під час засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.

Зазначимо, що тимчасове припинення водопостачання Миколаєва попередньо заплановане на 7 червня, з 00.00 до 18.00. Таке рішення прийняла комісія з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій м. Миколаєва учора, 22 травня. Ситуація зумовлена нагальною необхідністю ремонту аварійної ділянки напірного каналізаційного колектору по вул. Маячній, який є одним із ключових елементів каналізаційної системи всього міста. 

Враховуючи всю серйозність ситуації, що склалася, Валентин Гайдаржи протокольним дорученням регіональної комісії ТЕБ та НС рекомендував Миколаївському міськвиконкому зібрати позачергову комісію ТЕБ  та НС і детально відпрацювати дане питання, аби максимально знизити рівень дискомфорту для жителів міста у зв’язку з майже добовою відсутністю водопостачання.

Крім того, виконкому міської ради рекомендовано забезпечити максимальне розміщення оголошень про відключення водопостачання на житлових будинках комунальної та інших форм власності, а також задіяти у разі необхідності всі наявні ємності, які можливо використати під питну або технічну воду для потреб населення.  

МКП «Миколаївводоканал» в свою чергу рекомендовано щоденно оновлювати інформацію для населення про те, коли будуть проводитися ремонтні роботи. 

У ході засідання регіонально комісії також розглянуті питання щодо стану забезпечення населення якісною питною водою та санітарно-епідемічного благополуччя населення у літній період, приведення захисних споруд цивільного стану в готовність до укриття населення та  безпечного поводження з пестицидами та агрохімікатами на території Миколаївської області.

 More news  →