Mykolaiv State
Region Administration
official website

Regional state administration

Районні державні адміністрації

Миколаївська обласна рада

Взаємодія з громадськістю

Запобігання проявам корупції

Економіка

Регуляторна політика та підприємництво

Європейська інтеграція

Доступ до публічної інформації

Адміністративні послуги

Центр надання адміністративних послуг

Громадська рада

Державні інформаційні ресурси

Реагування на критику

Децентралізація державної влади

Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Очищение власти

Режим підвищеної готовності

Герої не вмирають

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Консультації з громадськістю

Офіс розвитку Миколаївщини

Миколаївська обласна виборча комісія інформує

Євроатлантична інтеграція

Інтерактивна мапа проектів будівництва

Державний кордон України

100-річчя державної служби України

Регіональна комісія з реабілітаціїПредставництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
07 July 2019

Тема: Події

З 2015 року в першу неділю липня в Україні відзначається День Військово-Морських Сил Збройних Сил України — професійне свято військовослужбовців і працівників Військово-Морських Сил Збройних Сил України.

У неділю, 7 липня, святкування на Миколаївщині розпочалися з покладання квітів до меморіалу «Струни пам’яті» поблизу Миколаївської обласної державної адміністрації в пам’ять про військовослужбовців ВМС, які поклали свої життя на захист України.

Продовжились урочистості на річковому вокзалі, де молоді моряки урочисто склали Присягу на вірність народові України.

Привітав військовослужбовців ВМС України і виконувач обов’язків голови Миколаївської облдержадміністрації В’ячеслав Бонь:

«Від імені всієї Миколаївщини я щиро вітаю вас з вашим професійним святом. Для Миколаївців слова Військово-Морські Мили – це не просто слова, тому що майже вся історія міста Миколаєва тісно пов’язана з морським флотом та військовими моряками. В Миколаєві майже 100 років знаходилась штаб квартира Чорноморського флоту. Саме в Миколаєві на заводі «Наваль» було побудовано міноносець «Завидний», якій першим з кораблів підняв прапор України. Тому можна вважати, що саме з корабля, побудованого в Миколаєві почалась історія Військово-Морських Сил України. Серед вас зараз є ті, для кого війна на Сході України почалась ще з Криму і ми дякуємо вам за те, що ви залишись вірні народу України. Я дякую всім військовослужбовцям ВМС України за те, що ви ризикуючи своїм життям і здоров’ям робити все, щоб Україна залишалась вільною та незалежною. Ми схиляємо голови перед тими, хто віддав задля цього свої життя. Я щиро бажаю, щоб ви завжди повертались до дому живими та здоровими, мирного неба над головою, злагоди та сімейного благополуччя!», - сказав він.

Після офіційної частини свята, в обласному яхт-клубі стартувала перша парусна регата, приурочена до Дня ВМС ЗСУ.

Для усіх бажаючих сьогодні на річковому вокзалі діятиме екскурсія на кораблі ВМС ЗС України, огляд військової техніки та озброєння, майстер-класи та багато іншого. О 17:00 на річковому вокзалі розпочнеться святкова концертна програма.More news  →