Mykolaiv State
Region Administration
official website

Regional state administration

Районні державні адміністрації

Миколаївська обласна рада

Взаємодія з громадськістю

Запобігання проявам корупції

Економіка

Регуляторна політика та підприємництво

Європейська інтеграція

Доступ до публічної інформації

Адміністративні послуги

Центр надання адміністративних послуг

Громадська рада

Державні інформаційні ресурси

Реагування на критику

Децентралізація державної влади

Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Очищение власти

Режим підвищеної готовності

Герої не вмирають

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Консультації з громадськістю

ПОВІДОМ ПРО КОРУПЦІЮ

Миколаївська обласна виборча комісія інформує

Євроатлантична інтеграція

Інтерактивна мапа проектів будівництва

Державний кордон України

100-річчя державної служби України

Регіональна комісія з реабілітаціїПредставництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
25 July 2019

«Обласна програма часткової компенсації відсоткових ставок за кредитами – дійсно ефективний інструмент підтримки підприємців», - Олександр Кушнір

Тема: Події

Дев’ять підприємств з Вознесенського, Березнегуватського, Новобузького, Баштанського, Кривоозерського, Врадіївського районів та міста Миколаєва отримали часткову компенсацію відсоткових ставок за кредитами в рамках відповідної обласної програми.

Про це стало відомо у четвер, 25 липня, в ході  засідання конкурсної комісії з відшкодування відсоткових ставок за кредитами малого та середнього бізнесу під керівництвом заступника голови Миколаївської облдержадміністрації Олександра Кушніра.

«Сьогодні свої проекти представляли 9 підприємств.  Займаються переважно сільським господарством – тваринництвом, вирощуванням зернових, олійних та бобових культур, а також торгівлею фармацевтичними товарами і автообслуговуванням. Вкотре переконуюсь, що наша програма – дійсно ефективний інструмент підтримки малого та середнього бізнесу, адже підприємці отримали можливість реалізувати свій потенціал, розширити виробництво та впровадити інновації, підвищити конкурентоспроможність своєї продукції», - коментує Олександр Кушнір.

Зазначимо, що в цьому році це вже друге засідання конкурсної комісії. У квіті компенсацію отримали 12 підприємців. Всього на 2019 рік у обласному бюджеті на реалізацію програми передбачено 4 млн грн.

У 2017-2018 роках учасниками програми стали 73 підприємця, які за підтримки обласної влади створили 219 робочих місць та отримали 6 млн грн на розвиток і вдосконалення свого бізнесу.

«Можна впевнено заявити, що сума надходжень від новостворених робочих місць до місцевих бюджетів області вже перевищила видатки на програму першого року. Таким чином, на третій-четвертий рік свого існування ця програма вийде на самоокупність», - відзначає Олександр Кушнір.

 More news  →