Mykolaiv State
Region Administration
official website

Regional state administration

Районні державні адміністрації

Миколаївська обласна рада

Взаємодія з громадськістю

Запобігання проявам корупції

Економіка

Регуляторна політика та підприємництво

Європейська інтеграція

Доступ до публічної інформації

Адміністративні послуги

Центр надання адміністративних послуг

Громадська рада

Державні інформаційні ресурси

Реагування на критику

Децентралізація державної влади

Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Очищение власти

Режим підвищеної готовності

Герої не вмирають

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Консультації з громадськістю

Офіс розвитку Миколаївщини

Миколаївська обласна виборча комісія інформує

Євроатлантична інтеграція

Інтерактивна мапа проектів будівництва

Державний кордон України

100-річчя державної служби України

Регіональна комісія з реабілітаціїПредставництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
30 August 2019

Тема: Події

29 серпня миколаївці разом з усією Україною у невимовній скорботі схилили голови, згадуючи загиблих Героїв, які віддали своє життя захищаючи нашу державу.

Родичі та близькі полеглих Воїнів, керівництво області та міста, депутати, військовослужбовці, волонтери – усі зібралися сьогодні біля меморіалу «Струни пам’яті», щоб вшанувати пам'ять 172-х синів Миколаївщини, які віддали найцінніше за Україну – своє життя.

«Миколаївщина – славетний край, заплатила високу ціну. На сьогодні 172 наших героя пішли на небо, але пам'ять про них залишається у наших серцях. Дякую всім військовослужбовцям та їхнім сім’ям за відданість, мужність у служінні народу України. Бажаю тільки одне – щоб всі військові, що знаходяться в зоні бойових дій повернулись додому живими та неушкодженими»,- сказав Олександр Трайтлі.

Зазначимо, 23 серпня набрав чинності Указ Президента України №621/2019, яким встановлено, що щорічно 29 серпня в Україні буде відзначатися День пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Дата 29 серпня була обрана невипадково, адже саме в цей трагічний день у 2014 році під Іловайськом у Донецькій області російські війська порушили встановлені домовленості та оточили і обстріляли коридор, яким мали виходити бійці сил Антитерористичної операції.

Того дня в Іловайському котлі українські війська зазнали найбільших втрат за весь час російсько-української війни.More news  →