Mykolaiv State
Region Administration
official website

Regional state administration

Районні державні адміністрації

Миколаївська обласна рада

Взаємодія з громадськістю

Запобігання проявам корупції

Економіка

Регуляторна політика та підприємництво

Європейська інтеграція

Доступ до публічної інформації

Адміністративні послуги

Центр надання адміністративних послуг

Громадська рада

Державні інформаційні ресурси

Реагування на критику

Децентралізація державної влади

Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Очищение власти

Режим підвищеної готовності

Герої не вмирають

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Консультації з громадськістю

ПОВІДОМ ПРО КОРУПЦІЮ

Миколаївська обласна виборча комісія інформує

Євроатлантична інтеграція

Інтерактивна мапа проектів будівництва

Державний кордон України

100-річчя державної служби України

Регіональна комісія з реабілітаціїПредставництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
09 September 2019

Тема: Події

6 вересня у Вільнозапорізькій ОТГ урочисто відкрили  новозбудовану амбулаторію загальної  практики  сімейної медицини.

Про це інформують у Новобузькій районній державній адміністрації.

Участь у відкритті взяли керівники району та громади, медичний персонал районного центру первинної медико-санітарної допомоги, а також жителі села.

Будівництво амбулаторії здійснювалося за рахунок коштів державного, обласного, районного та сільських  бюджетів на загальну суму понад 8 млн грн. З обласного бюджету також виділено  400 тис. грн на будівництво під’їзної дороги до  самого приміщення  амбулаторії.

Нова амбулаторія обслуговуватиме жителів сіл Вільне Запоріжжя, Показне, Новоюріївка, Максимівка,  Білоцерківка, Новохристофорівка, Лоцкіно,  Пархомівка , а це близько 2700 громадян.

В закладі встановлено сучасне обладнання для лікування й діагностики різних захворювань на суму 110 тис. грн. за державні кошти. Придбано   та встановлено телемедичне обладнання на суму 110 тис. грн, з них - 11 тис. грн –  співфінансування Вільнозапорізької ОТГ.

Окрім того, в рамках  реалізації державної програми «Сільська медицина для людей» подаровано службовий автомобіль для невідкладної допомоги.

«Ми бачимо, що реформа приносить перші позитивні результати, і це не лише для пацієнта, а й для лікаря. Новозбудована амбулаторія – це здоров’я і комфорт для жителів сіл, а для медичного персоналу це робочі місця та заробітна плата», - відмітив  голова Вільнозапорізької ОТГ  Олександр Латій.

Завідуючий новозбудованою Вільнозапорізькою  амбулаторією Микола Меншій  у  своєму слові наголосив, що відкриття таких оновлених амбулаторій – це важливий крок задля збереження здоров’я жителів громади, а Наталія Завальнюк зазначила,  що головними завданнями для влади має бути соціальний захист населення та доступна якісна медицина.More news  →