Mykolaiv State
Region Administration
official website

Regional state administration

Районні державні адміністрації

Миколаївська обласна рада

Взаємодія з громадськістю

Запобігання проявам корупції

Економіка

Регуляторна політика та підприємництво

Європейська інтеграція

Доступ до публічної інформації

Адміністративні послуги

Центр надання адміністративних послуг

Громадська рада

Державні інформаційні ресурси

Реагування на критику

Децентралізація державної влади

Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Очищение власти

Режим підвищеної готовності

Герої не вмирають

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Консультації з громадськістю

ПОВІДОМ ПРО КОРУПЦІЮ

Миколаївська обласна виборча комісія інформує

Євроатлантична інтеграція

Інтерактивна мапа проектів будівництва

Державний кордон України

100-річчя державної служби України

Регіональна комісія з реабілітаціїПредставництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
09 September 2019

Тема: Події

У понеділок, 9 вересня, в облдержадміністрації за участі керівників енергетичних підприємств області, керівництва управління житлово-комунального господарства ОДА та керівництва Миколаївської міської ради відбулося засідання енергетичного штабу. 

На початку засідання присутніх поінформовано про те, що 12 вересня відбудеться нарада міністерства з питань розвитку громад та територій під головуванням міністра Альони Бабак щодо стану підготовки до опалювального сезону.

Керівниками теплопостачальних підприємств ПАТ «Миколаївська ТЕЦ» та ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» надана інформація про завершення виконання основного комплексу робіт до 1 жовтня поточного року. Частково розпочато заповнення теплових мереж.

Керівництвом Миколаївської міської ради надана інформація про те, що 10  вересня планується проведення засідання бюджетної комісії, де буде розглянуто питання надання фінансової підтримки ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» для розрахунків за спожиту електричну енергію та погашення заборгованості по заробітній платі. Ситуація з розрахунками за спожиту електричну енергію на підприємстві залишається складною. ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» заборгувало АТ «Миколаївобленерго» близько 15 млн грн і отримало попередження про обмеження електропостачання на об’єкти підприємства.

Керівництву Миколаївської міської ради рекомендовано розглянути це питання на засіданні міського штабу з підготовки до опалювального сезону, яке відбудеться вже цієї середи, та провести переговори з АТ «Миколаївобленерго» про відтермінування заходів з обмеження електропостачання об’єктів.

З боку керівництва департаменту житлово-комунального господарства Миколаївської міської ради надана інформація про здійснення підписання договорів виконання робіт на 29 ліфтах, які були обмежені, внаслідок закінчення терміну експлуатації і планується, що робота зазначених ліфтів буде відновлена вже до кінця жовтня цього року.More news  →