Mykolaiv State
Region Administration
official website

Regional state administration

Районні державні адміністрації

Миколаївська обласна рада

Взаємодія з громадськістю

Запобігання проявам корупції

Економіка

Регуляторна політика та підприємництво

Європейська інтеграція

Доступ до публічної інформації

Адміністративні послуги

Центр надання адміністративних послуг

Громадська рада

Державні інформаційні ресурси

Реагування на критику

Децентралізація державної влади

Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Очищение власти

Режим підвищеної готовності

Герої не вмирають

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Консультації з громадськістю

ПОВІДОМ ПРО КОРУПЦІЮ

Миколаївська обласна виборча комісія інформує

Євроатлантична інтеграція

Інтерактивна мапа проектів будівництва

Державний кордон України

100-річчя державної служби України

Регіональна комісія з реабілітаціїПредставництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
09 October 2019

Тема: Події

У одному з місцевих інтернет-видань було опубліковано статтю, в якій наводиться коментар депутата Миколаївської обласної ради щодо роботи амбулаторії первинної медико-санітарної допомоги у селі Нечаяне Миколаївського району Миколаївської області, збудованої в рамках державної програми розвитку «Сільська Медицина».

Зокрема, в статті йдеться про те, що амбулаторія досі не введена в експлуатацію, а також не використовується автомобіль Renault Duster, закуплений для потреб амбулаторії.
Зазначена проблема виникла через небажання Нечаянської сільської ради приймати вищевказаний медичний заклад на баланс.

4 квітня 2019 року управлінням капітального будівництва Миколаївської ОДА до Нечаянської сільради було передано акт приймання-передачі. Підписаний акт до управління не повернувся. В зв’язку з цим 21.05.2019 на адресу Нечаянської сільської ради було направлено лист про вжиття термінових заходів щодо прийняття вищезгаданої амбулаторії на баланс для введення її в експлуатацію.

Окремо відзначимо, що тріщини в стінах, про які йде мова у вищезазначеній статті, виникли внаслідок несанкціонованих дій працівників Нечаянської сільської ради з переносу умивальника в будівлі амбулаторії.

Щодо автомобілю Renault Duster, ситуація протилежна. Своїм рішенням від 14.02.2019 р№6 Нечаянська сільська рада надала згоду на безоплатне прийняття зазначеного автомобіля у свою комунальну власність. Тому, здійснення організаційно-правових заходів щодо належного оформлення, а саме проведення реєстрації автомобіля, належить до повноважень Нечаянської сільської ради Миколаївського району Миколаївської області.More news  →