Mykolaiv State
Region Administration
Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.

Очільник області побував з візитом у Миколаївській обласній дитячій клінічній лікарні

07 November 2019

Тема: Події

У четвер, 7 листопада, голова Миколаївської обласної державної адміністрації Олександр Стаднік побував з візитом у Миколаївській обласній дитячій клінічній лікарні, де ознайомився з умовами та роботою відділення інтенсивної терапії новонароджених та педіатричного відділення для новонароджених та недоношених немовлят. ФОТО.

«Лікарі роблять свою справу з повною віддачею, виходжуючи діток з надзвичайно низькою вагою.
Почув потребу у багатофункціональних моніторах. Профільна служба відпрацює питання для їх закупівлі у найближчі терміни», - прокоментував Олександр Стаднік.

Також очільник області побачив у роботі новий сучасний автомобіль швидкої медичної допомоги, отримання якого стало можливим за особистої ініціативи Президента Володимира Зеленського. Так сталося, що сьогодні швидка доправила до закладу новонародженого малюка для подальшого надання меддопомоги.

«Особисто впевнився, що автівка у повному обсязі обладнана усім необхідним для якісних реанімаційних заходів маленьких пацієнтів, в тому числі апаратом штучної вентиляції легенів та кювезом зі спеціальною повітряною подушкою, що зменшує ризик транспортування», - відзначив голова ОДА.

Крім того, з керівництвом лікарні обговорено стан справ з вантажним ліфтом у трьохповерховому корпусі. Наразі поінформувано, що до кінця року, після проведення всіх тендерних процедур, проблема буде закрита і ліфт працюватиме. Раніше Олександр Стаднік доручив спрямувати на це 890 тис. грн з обласного бюджету.More news  →