Mykolaiv State
Region Administration
official website

Regional state administration

Районні державні адміністрації

Миколаївська обласна рада

Взаємодія з громадськістю

Запобігання проявам корупції

Економіка

Регуляторна політика та підприємництво

Європейська інтеграція

Доступ до публічної інформації

Адміністративні послуги

Центр надання адміністративних послуг

Громадська рада

Державні інформаційні ресурси

Реагування на критику

Децентралізація державної влади

Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Очищение власти

Режим підвищеної готовності

Герої не вмирають

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Консультації з громадськістю

ПОВІДОМ ПРО КОРУПЦІЮ

Миколаївська обласна виборча комісія інформує

Євроатлантична інтеграція

Інтерактивна мапа проектів будівництва

Державний кордон України

100-річчя державної служби України

Регіональна комісія з реабілітаціїПредставництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
14 January 2020

Тема: Події

У понеділок, 13 січня, відбулась нарада з керівниками енергопостачальних підприємств під керівництвом заступника голови обласної державної адміністрації Валентина Гайдаржи.

В ході засідання заслухано керівників теплопостачальних і енергопостачальних підприємств щодо поточного стану проходження опального сезону, наразі в області зберігаються сприятливі погодні умови і критичних зауважень по роботі систем енергозабезпечення немає.

Теплопостачальним підприємствам рекомендовано посилити інформаційну компанію і розмістити на власних сайтах інформацію щодо проведених нарахувань за підсумками грудня та проведених перерахунках з метою роз’яснення населенню, що відбувається робота з перерахування з урахуванням роботи за підсумками листопада-грудня минулого року. Окремі проблемні питання, які незрозумілі споживачам, пов’язані з тим, що теплопостачальні підприємства знімають показання з приладів обліку теплової енергії за певний період. Для прикладу з 20 листопада по 20 грудня додатково відбувається нарахування за в середньому 10 днів , які не ввійшли у звітні показання за приладами обліку. У подальшому відбувається перерахування за минулий період з урахуванням фактичних показників за приладами обліку теплової енергії.

Водночас, заступником голови облдержадміністрації Валентином Гайдаржи наголошено на неприпустимості окремих фактів, коли нарахування грудня в декілька разів перевищують нарахування листопада. Зокрема, подібні випадки мають місце по ПрАТ «Миколаївська ТЕЦ», в зв’язку з чим керівництву товариства рекомендовано по кожному подібному випадку провести аналіз, вжити заходів по забезпеченню соціально-справедливих нарувань за показниками теплолічильників та поінформувати споживачів.

ПАТ «Миколаївгаз» рекомендовано розмістити інформацію про розділення платежів за спожитий природний газ з 1 січня 2020 року. Зокрема, передбачається , що будуть виставлятимуться окремі рахунки за розподіл природного газу і зазначені кошти сплачуватимуться на розрахункові рахунки ПАТ «Миколаївгаз».

Окремо відбуватиметься нарахування і виставлятимуться рахунки за природний газ, як товар для оплати на розрахункові рахунки ТОВ «Миколаївгаззбут».

Таким чином, товар як природний газ буде сплачуватись однією організацією, а робота по його забезпеченню оплачуватиметься іншою організацією, а саме ПАТ «Миколаївгаз». Подібна ситуація відбувається й по інших областях України і обумовлена вимогами Кодексу систем розподілу.

Крім того, керівництвом Миколаївської міської ради проінформував, що на сьогодні відбувається опрацювання питань, пов’язаних з реконструкції теплових мереж в Центральному районі міста Миколаєва. Це дозволить вивести з експлуатації окремі локальні низкоефективні котельні і проєкт фінансуватиметься за рахунок міжнародної підтримки в обсязі 960 тис. грн. Наразі розробляються передпроектні пропозиції та попередньо узгоджуються з теплопостачальними підприємствами міста.

З боку департаменту житлово-комунального господарства наголошено, що в поточному місяці буде завершено введення в експлуатацію 10 ліфтів після примусової зупинки. Тобто до кінця січня їх роботу буде відновлено.

Представники МКП «Миколаївводоканал» поінформовали про початок робіт з реконструкції каналізаційного колектору по вулиці Малій Морській. Старт робіт розпочинається від вулиці Чкалова в бік Проспекту Центрального. Роботи виконуються в межах проєкту за сприяння Європейського інвестиційного банку.

Поряд з цим, Миколаївською міською радою і департаментом ЖКГ спільно з базовими теплопостачальними підприємствами міста Миколаєва – ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» та ПрАТ «Миколаївська ТЕЦ» і МКП «Миколаївводоканал» розпочинається робота по визначенню операторів зовнішніх мереж централізованого теплопостачання і централізованого водопостачання, відповідно, з метою впорядкування подальшої роботи по обліку відповідних енергоресурсів згідно ЗУ «Про комерційний облік теплової енергії і водопостачання».More news  →