Mykolaiv State
Region Administration
official website

Regional state administration

Районні державні адміністрації

Миколаївська обласна рада

Взаємодія з громадськістю

Запобігання проявам корупції

Економіка

Регуляторна політика та підприємництво

Європейська інтеграція

Доступ до публічної інформації

Адміністративні послуги

Центр надання адміністративних послуг

Громадська рада

Державні інформаційні ресурси

Реагування на критику

Децентралізація державної влади

Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Очищение власти

Режим підвищеної готовності

Герої не вмирають

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Консультації з громадськістю

ПОВІДОМ ПРО КОРУПЦІЮ

Миколаївська обласна виборча комісія інформує

Євроатлантична інтеграція

Інтерактивна мапа проектів будівництва

Державний кордон України

100-річчя державної служби України

Регіональна комісія з реабілітаціїПредставництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
14 January 2020

Тема: Події

У понеділок, 13 січня, голова Миколаївської облдержадмінстрації Олександр Стаднік перебуваючи у робочому відряджені в столиці, разом з народними депутатами України Олександром Пасічним та Ігорем Негулевським, зустрілися з першим заступником Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Павлом Кухтою. 

У ході зустрічі  обговорено вкрай важливі питання для Миколаївської області, серед яких - ключовим була проблема в ДП "Степове".

Про це голова ОДА повідомив на своїй сторінці у мережі Фейсбук. 

«Поки деякі місцеві ЗМІ намагаються маніпулювати громадською думкою щодо розпаювання землі ДП «Степове», я виконую те, що обіцяв – зробити усе можливе, аби люди змогли нарешті на законних підставах отримати земельні паї. Під час зустрічі досягли всебічного порозуміння. З боку Міністерства буде надано підтримку, аби прискорити розпаювання», - написав голова ОДА.

Олександр Стаднік зауважив, що найближчим часом зустрінеться з громадою Степового, щоб поінформувати людей про прийняті рішення.

«Щиро дякую народним депутатам України Олександру Пасічному та Ігорю Негулевському, які розуміючи наскільки це питання болюче для громади, активно долучилися до його вирішення. Тільки працюючи єдиною командою, ми досягнемо позитивних змін на Миколаївщині.Вдячний Павлу Кухті за приділений час та готовність підтримати людей. Працівники підприємства обов’язково отримають землі, на які мають повне право», - додав голова ОДА.More news  →