Mykolaiv State
Region Administration
Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.

14 February 2020

Тема: Події

У п’ятницю, 14 лютого, за дорученням голови Миколаївської облдержадміністрації Олександра Стадніка представники медичної галузі області на чолі із заступником голови ОДА Олександром Трайтлі взяли участь у засіданні колегії МОЗ України, яка проходить сьогодні у клінічній лікарні «Феофанія» у Києві.

Серед представників області – начальник управління охорони здоров'я ОДА Павло Георгієв, начальник управління охорони здоров'я Миколаївської міської ради Ірина Шамрай, головний лікар обласної клінічної лікарні Петро Римар.

Як повідомляє заступник голови Миколаївської ОДА Олександр Трайтлі, зібрання присвячене підготовці до реформи фінансування вторинної ланки медичної допомоги та забезпечення лікарськими засобами і медичними виробами в умовах реформи охорони здоров’я.

Серед питань, які присутні обговорили:

- стан готовності та критичні завдання реформи вторинної ланки;

- забезпечення лікарськими засобами та медичними виробами 2020 в умовах реформи;

- розвиток системи трансплантації в Україні;

- стан розвитку електронної системи охорони здоров’я – план та завдання на 2020-й рік та ін.

Нагадаємо, 13 лютого під керівництвом голови облдержадміністрації Олександра Стадніка відбулася робоча нарада  з керівниками громад за участю представників Південного міжрегіонального департаменту Національної служби здоров’я України щодо готовності медичних закладів області до початку процесу укладення договорів з НСЗУ.More news  →