Mykolaiv State
Region Administration
Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.


Україна

МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Вiд 04 September 2017 № 324-р

Про видачу ліцензій


Відповідно до статей 2, 20 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", Закону України "Про ліцензування видів господарської діяльності", постанови Кабінету Міністрів України від 05 серпня 2015 року № 609 "Про затвердження переліку органів ліцензування та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України", розпорядження голови облдержадміністрації від 01 лютого 2001 року № 48-р "Про перелік органів ліцензування" , згідно з опрацьованими поданими заявами та документами:

1. Видати товариству з обмеженою відповідальністю "ЮГ-УГОЛЬ" міста Миколаєва ліцензії на провадження господарської діяльності з:
 виробництва теплової енергії;
 постачання теплової енергії.
 
2. Запропонувати товариству з обмеженою відповідальністю "ЮГ-УГОЛЬ" провести оплату за видачу ліцензій відповідно до абзацу другого частини першої статті 14 Закону України "Про ліцензування видів господарської діяльності" на розрахунковий рахунок: 33212896740006 в ГУДКСУ у Миколаївській області, МФО 826013, ЄДРПОУ 37992781. Отримувач: УК у м. Миколаїв / Центральний район / 22011800.
 
3. Відділу комп'ютерного та господарського забезпечення апарату обласної державної адміністрації спільно з управлінням житлово-комунального господарства обласної державної адміністрації забезпечити опублікування цього розпорядження на офіційному веб-сайті облдержадміністрації не пізніше наступного робочого дня з дати його видання.
 
4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Гайдаржи В.В.
 
 
Голова облдержадміністрації                                                       О.Ю. Савченко