Николаевская областная
государственная администрация
официальный сайт

Областная государственная администрация

Районні державні адміністрації

Миколаївська обласна рада

Взаємодія з громадськістю

Запобігання проявам корупції

Економіка

Регуляторна політика та підприємництво

Європейська інтеграція

Доступ до публічної інформації

Адміністративні послуги

Центр надання адміністративних послуг

Громадська рада

Державні інформаційні ресурси

Реагування на критику

Децентралізація державної влади

Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Очищение власти

Режим підвищеної готовності

Герої не вмирають

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Консультації з громадськістю

Офіс розвитку Миколаївщини

Миколаївська обласна виборча комісія інформує

Євроатлантична інтеграція

Інтерактивна мапа проектів будівництва

Державний кордон України

100-річчя державної служби України

Регіональна комісія з реабілітаціїПредставництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
05 Июля 2015

З відпочинку у Хорватії повернулися 45 дітей переселенців та учасників АТО

Тема: Події

Два тижні незабутніх канікул: сонце, море, екскурсії, нові враження та зустрічі. Саме так згадуватимуть свій відпочинок 45 дітей віком від 7 до 17 років вимушених переселенців та військовослужбовців-учасників АТО, які сьогодні повернулись після канікул додому.

Нагадаємо, що за ініціативи голови облдержадміністрації Вадима Мерікова та його заступника Оксани Янішевської були направлені листи до міст-побратимів з проханням прийняти на відпочинок дітей військовослужбовців та малечу, яка приїхали до Миколаївщини зі сходу країни. Жупан Карловацької жупанії Іван Вучич відгукнувся та запросив на канікули до Хорватії миколаївських дітей. Завдяки обласній владі та спонсорам було забезпечено транспортні видатки та допомогу в оформленні документів. Приємно відзначити, що сухі пайки дітям у подорож, за власної ініціативи зібрали працівники соціального захисту.

Дівчаток і хлопців разом з батьками, працівниками соціального захисту зустрічала й заступник голови облдержадміністрації Оксана Янішевська.

Засмаглі, у гарному настрої діти ділитися враженнями, спогадами та історіями.

Як розповіла Анастасія, супроводжувач групи, діти не тільки відпочивали на узбережжі Адріатичного моря, а й подорожували Хорватією. Так, діти відпочивали у місті Сельце, з екскурсією відвідали острів Крк, а також побували на морських прогулянках на яхті. Вона з посмішкою розповіла, що на початку подорожі були невеличкі складнощі через незнання мови, але на завершення діти вже добре володіли хорватською.

Діти з радістю згадували і про дипломатичні зустрічі та подарунки від екс-Президентів Югославії та Хорватії, представників місцевої влади та Посла України. На згадку про Україну діти привезли до Хорватії подарунки, тож тепер і у хорватських містах майорять прапори та з'явилася українська символіка.

Батьки подякували представниками обласної влади за можливість їх дітям психологічно відволіктися та відпочити за кордоном.

«Справжня подяка тим людям, які відгукуються та допомагають. Дякуємо всім небайдужим миколаївцям. Цього місяця ще 8 дітлахів поїдуть на відпочинок до Київської області в «Артек». Сьогодні ми працюємо над тим, щоб якомога більша кількість дітей змогли влітку відпочити та оздоровитися. Приємно, що дітям сподобалося, це відпочинок для них був не лише оздоровчий, а й пізнавальний, оскільки для них провели низьку екскурсій та цікавих дипломатичних зустрічей. Ми вдячні хорватський стороні за запрошення на такі веселі канікули для наших дітей», – сказала Оксана Янішевська.

 Все новости  →