Николаевская областная
государственная администрация
официальный сайт

Областная государственная администрация

Районні державні адміністрації

Миколаївська обласна рада

Взаємодія з громадськістю

Запобігання проявам корупції

Економіка

Регуляторна політика та підприємництво

Європейська інтеграція

Доступ до публічної інформації

Адміністративні послуги

Центр надання адміністративних послуг

Громадська рада

Державні інформаційні ресурси

Реагування на критику

Децентралізація державної влади

Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Очищение власти

Режим підвищеної готовності

Герої не вмирають

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Консультації з громадськістю

Офіс розвитку Миколаївщини

Миколаївська обласна виборча комісія інформує

Євроатлантична інтеграція

Інтерактивна мапа проектів будівництва

Державний кордон України

100-річчя державної служби України

Регіональна комісія з реабілітаціїПредставництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
17 Сентября 2015

Між Миколаївською областю та Аджарією підписано угоду про співпрацю

Тема: Події

Сьогодні голова облдержадміністрації Вадим Меріков, його заступник Оксана Янішевська, народні депутати України, депутати обласної ради зустрілися з головою Уряду Аджарської Автономної Республіки Арчілом Хабадзе.

На зустрічі були присутні міністр охорони здоров'я і соціального захисту Нугзар Сурманідзе, міністр фінансів і економіки Давид Баладзе, голова департаменту міжнародних відносин апарату Уряду Хатуна Накеурі.

Вадим Меріков розповів, що зараз в Україні проходять реформи, які вже успішно реалізовані в Грузії.

«З боку Російської Федерації йде агресія, окуповані території, анексований Крим, ми робимо все, щоб в Україні був мир і спокій. Ми завжди відчуваємо підтримку вашого народу, грузинські активісти стояли разом з нами на Майдані під час Революції Гідності. Сьогодні наші партнери допомагають  у реформуванні країни. Нас об'єднує і те що, ми вибрали європейський вектор розвитку».

Арчіло Хабадзе розповів, як вдалося створити сприятливі умови для інвесторів, спростити на законодавчому рівні систему оподаткування, вибудувати антикорупційну політику. Він поділився майбутніми планами, які будуть реалізовані найближчим часом.

"Меморандум передбачає співробітництво в різних сферах. У нас багато спільного, ми два Причорноморських регіони. А це порти і досвід морегосподарської дільності. Україну і Грузію обєднує історичне партнерство, а підписання договору зміцнить його", - зазначив Арчіло Хабадзе.   

Після зустрічі Вадим Меріков і Арчіл Хабадзе підписали угоду між Миколаївською ОДА та Урядом Аджарської Автономної Республіки Грузії про співробітництво в таких сферах як промисловість, сільське господарство, транспорт, альтернативна енергетика і торгівля, наука, техніка, освіта та охорона здоров'я, культура і мистецтво, розвиток туризму та спорту, екологія та раціональне використання природних ресурсів. Угода затверджена Міністерствами іноземних справ обох країн.

«Підписання сьогоднішньої угоди - це ще одне підтвердження дружби між нашими народами. Важливо популяризувати туристичний та економічний потенціал регіонів і обмінюватися досвідом», – додав Вадим Меріков.

Передбачено створення умов для взаємного економічного співробітництва, розвитку товарних ринків, сприятливих умов для інвестицій і організації нових робочих місць. В рамках угоди передбачені організація стажування для вивчення досвіду, організація виставок і ярмарків продукції підприємств, стажувань вчених і фахівців, обмін новітніми технологіями і передовим досвідом у всіх галузях сільського господарства, промисловості, будівництва, розвитку народної творчості, проведення національних фестивалів української та грузинської культур, суспільно-релігійних заходів, конкурсів, оглядів художньої творчості.

Сторони також домовилися про організацію відпочинку дітей та молоді в Миколаївській області України та Аджарської Автономної Республіці Грузії.

З метою реалізації положень Угоди будуть укладені окремі договори щодо конкретних напрямків двостороннього співробітництва згідно з законодавством України та Грузії.Все новости  →