Николаевская областная
государственная администрация
официальный сайт

Областная государственная администрация

Районні державні адміністрації

Миколаївська обласна рада

Взаємодія з громадськістю

Запобігання проявам корупції

Економіка

Регуляторна політика та підприємництво

Європейська інтеграція

Доступ до публічної інформації

Адміністративні послуги

Центр надання адміністративних послуг

Громадська рада

Державні інформаційні ресурси

Реагування на критику

Децентралізація державної влади

Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Очищение власти

Режим підвищеної готовності

Герої не вмирають

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Консультації з громадськістю

Офіс розвитку Миколаївщини

Миколаївська обласна виборча комісія інформує

Євроатлантична інтеграція

Інтерактивна мапа проектів будівництваПредставництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����


Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
11 Января 2017

Тема: Події

За січень-грудень 2016 року органами ДФС у Миколаївській області спільно з Миколаївською митницею ДФС до бюджетів усіх рівнів мобілізовано 10,7 млрд грн. податків та зборів, у т.ч. до державного  майже 7 млрд гривень.

Спільними зусиллями вдалося забезпечити позитивну динаміку надходжень з податків і зборів державного бюджету у порівнянні з 2015 роком – 131,5 %, тобто додатково забезпечено майже 1,7 млрд гривень.

Безпосередньо податківцями Миколаївської області у 2016 році до державного бюджету мобілізовано 2,7 млрд грн, що на 802 млн грн більше, ніж у 2015 році. З урахуванням надходжень від великих платників податків, які включені до Реєстру ВПП на 2016 рік та перебувають на податковому обліку у м. Києві та м. Одесі, у 2016 році сплачено понад 3 млрд грн, що на 1,1 млрд грн більше, ніж у 2015 році.

З податку на додану вартість з вироблених в Україні товарів до загального фонду державного бюджету мобілізовано 1,2 млрд грн, що майже на 500 млн грн, або на 67,6 % більше, ніж у аналогічному періоді 2015 року. Безпосередньо у грудні 2016 року забезпечено рекордний обсяг збору податку на додану вартість - 173 млн грн, що майже на 80 % перевищує середньомісячні надходження 2016 року.

З податку на прибуток до державного бюджету надійшло майже 330 млн грн, що на 56,6 млн грн, або на 21 % перевищує надходження аналогічного періоду минулого року. Крім того, великими платниками податків Миколаївської області, які перебувають на податковому обліку в інших регіонах, сплачено податку на прибуток 332,5 млн гривень. З урахуванням надходжень від великих платників податків з податку на прибуток забезпечено 662 млн грн, що на 390 млн грн більше, ніж у 2015 році.

Як вказують у ГУ ДФС у Миколаївській області, досягти вагомих результатів із забезпечення надходжень до бюджету вдалося завдяки ефективній співпраці органів ДФС у Миколаївській області з суб’єктами господарювання, налагодженню партнерських відносин з представниками бізнесу та громадськості, прозорому адмініструванню податків і зборів.

 

За інформацією ГУ ДФС у Миколаївській областіВсе новости  →