Новости — Николаевская областная государственная администрация
Николаевская областная
государственная администрация
официальный сайт
Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
11 Января 2017

Тема: Події

З початку 2016 року фахівці землевпорядної служби Миколаївської області  надали населенню 108 932 адміністративні послуги. Місцеві бюджети регіону отримали 2 529 490 гривень за 38 203 адмінпослуги, наданих на платній основі. Інші 70 729 або 54% від загальної кількості – на безоплатній.

За адміністративні послуги, що потребують оплати, землевпорядники Миколаївської області перерахували до бюджету більше 2,5 млн гривень. Найбільші надходження у розмірі 2,2 млн гривень отримали за надання витягів про земельну ділянку з Державного земельного кадастру. Ще 85 тисяч гривень надійшло за послуги з виправлення технічної помилки у відомостях Державного земельного кадастру.

Серед безоплатних адміністративних послуг найбільшу кількість становлять запити стосовно державної реєстрації земельної ділянки – 17 783. Запити на отримання довідок з державної статистичної звітності про наявність земель та розподіл їх за власниками, землекористувачами та угіддями склали 9040 адмінпослуги. Також землевпорядники виготовили 8 264 витяги з технічної документації про нормативну грошову оцінку землі.

 

За інформацією ГУ Держгеокадастру у Миколаївській областіВсе новости  →