Николаевская областная
государственная администрация
официальный сайт

Областная государственная администрация

Районні державні адміністрації

Миколаївська обласна рада

Взаємодія з громадськістю

Запобігання проявам корупції

Економіка

Регуляторна політика та підприємництво

Європейська інтеграція

Доступ до публічної інформації

Адміністративні послуги

Центр надання адміністративних послуг

Громадська рада

Державні інформаційні ресурси

Реагування на критику

Децентралізація державної влади

Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Очищение власти

Режим підвищеної готовності

Герої не вмирають

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Консультації з громадськістю

Офіс розвитку Миколаївщини

Миколаївська обласна виборча комісія інформує

Євроатлантична інтеграція

Інтерактивна мапа проектів будівництва

Державний кордон України

100-річчя державної служби України

Регіональна комісія з реабілітаціїПредставництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
01 Июня 2018

Із робочим візитом до Варюшинcької сільської ради та табору "Веселинка"

Тема: Події

1 червня наша країна відзначає Міжнародний день захисту дітей. Сьогодні десятки країн в усьому світі, у тому числі й Україна, проводять різноманітні заходи з метою посилення уваги громадськості на проблеми дітей і необхідність захисту прав неповнолітніх.
Не залишається осторонь і Веселинівщина.
На перший план сьогодні виходить проблема організації бібліотечного простору. Сьогоднішня бібліотека покликана бути різною: з «гучними» і «тихими» зонами, з відкритими просторами і відокремленими місцями відпочинку. Тому необхідно переглянути організацію бібліотечного простору, буквально кожного куточка приміщення, зробивши його якомога зручніше і привабливіше для користувачів. Отже, бібліотекам потрібно не лише забезпечувати максимальний об´єм інформації з вільним і рівним доступом до неї, але і створювати комфортне інтелектуальне середовище, здатне залучати і виховувати нові покоління читачів.
З нагоди дитячого свята у Варюшинській бібліотеці – філії розпочато роботу в стилі медіатек, в основу якої входить сучасна форма роботи з дітьми під гаслом «Читай та грайся». Бібліотекар зазначеної бібліотеки- філії Лариса Стефанишина зазначила, що ігри - це магніт, який притягує різних користувачів бібліотеки, і поза своєю розважальною цінністю, виявився потужним інструментом для поширення грамотності та навчання…

На свято завітав голова райдержадміністрації Анатолій Філімонов зі своїми представникамик: начальником фінансового управління райдержадміністрації Валентиною Михайловою та начальником відділу освіти Михайлом Маркіним, які придбали для Варюшинської бібліотеки філії різноманітні ігри для дітей. Очільник району звернувся до гостей заходу з наступними словами: «Діти - це наше майбутнє. Сьогодні ми повинні докладати усіх зусиль для їхнього благополуччя, розвитку, здоров’я, та просто для щасливого дитинства. Адже саме в дитинстві ми живемо безтурботно і мрійливо». Аналогічну медіа – бібліотеку відкрито і в Широколанівській бібліотеці - філії.


Користуючись нагодою Анатолій Філімонов відвідав місцеву школу, де було оглянуто клас, який готується приймати першокласників. Особливу увагу приділив огляду оздоровчого табору «Веселинка», який знаходиться на території Варюшинської сільської ради. Голова райдержадміністрації спільно з представниками райдержадміністрації та Ольгою Форостинською - головним бухгалтером зазначеного закладу пройшли територію табору, відвідали будиночки, в яких завершуються ремонтні роботи . Керівник району з головним бухгалтером обговорювали кадрові питання, питання матеріально- технічного забезпечення, питання стосовно дати відкриття табору та інші поточні питання.

Веселиновский район: Все новости  →