Николаевская областная
государственная администрация
официальный сайт

Областная государственная администрация

Районні державні адміністрації

Миколаївська обласна рада

Взаємодія з громадськістю

Запобігання проявам корупції

Економіка

Регуляторна політика та підприємництво

Європейська інтеграція

Доступ до публічної інформації

Адміністративні послуги

Центр надання адміністративних послуг

Громадська рада

Державні інформаційні ресурси

Реагування на критику

Децентралізація державної влади

Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Очищение власти

Режим підвищеної готовності

Герої не вмирають

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Консультації з громадськістю

ПОВІДОМ ПРО КОРУПЦІЮ

Миколаївська обласна виборча комісія інформує

Євроатлантична інтеграція

Інтерактивна мапа проектів будівництва

Державний кордон України

100-річчя державної служби України

Регіональна комісія з реабілітаціїПредставництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
10 Июля 2018

Тема: Події

У вівторок, 10 липня, голова Миколаївської обласної державної адміністрації Олексій Савченко з робочим візитом відвідав Вознесенський район. Очільник Миколаївщини вже оглянув хід ремонту будівлі Вознесенської ЗОШ №8 та будівництво футбольного міні-поля поряд, а також будівництво двох спортмайданчиків - полів для міні-футболу зі штучним покриттям. Голова ОДА побував також у Бузькій ОТГ, де наразі реконструйовано шкільне футбольне поле та виділено кошти на ремонт у Таборівській ЗОШ.

«Ще минулої поїздки - у грудні 2017-го ми разом з мером міста Віталієм Луковим визначили та запланували кілька напрямків подальшої співпраці - будівництво футбольних міні-полів, ремонт школи і так далі. Відповідно, громада міста заручившись підтримкою обласної влади використовує і обласні програми та кошти для співфінансування своїх проектів», - повідомив на своїй сторінці у мережі Фейсбук Олексій Савченко.

Голова ОДА оглянув як триває ремонт будівлі Вознесенської ЗОШ №8 та будівництво футбольного міні-поля поряд.

«З минулого навчального року два перших класи цієї школи почали вчитися за новим освітнім стандартом. Ми бачимо чудовий приклад впровадження концепції «Нової української школи» - інноваційні підходи до навчання і виховання дітей, створення комфортного освітнього середовища, вдосконалені програми та оновлена матеріально-технічна база», - зазначив Олексій Савченко.

Фінансування ремонту передбачає кошти ДФРР (9 млн грн), місцевий бюджет (більше 1,8 млн грн), кошти зони ризику/спостереження (більше 4,8 млн грн). Основні роботи: заміна вікон, влаштування відливів та укосів; заміна дверей на металопластикові та металічні; утеплення зовнішніх стін і цоколя і так далі.

Крім того, безпосередньо у місті Вознесенську триває будівництво двох нових спортивних майданчиків - полів для міні-футболу зі штучним покриттям. «Обидва коштують майже по 1,5 млн грн кожен (749,5 тис грн - субвенція держбюджету, 549,5 тис грн - обласний бюджет, 200 тис грн - місцевий бюджет). Один буде поряд із вже згаданою школою №8, другий - на території школи №5», - повідомив голова ОДА.

Олексій Савченко також відзначив, що Бузька ОТГ на чолі з молодим і завзятим головою - Юрієм Заволокою - ще один приклад отримання переваг від реформи децентралізації, впровадженої Президентом Петром Порошенком.

«Як прилад, наведу один об’єкт - Таборівська загальноосвітня школа. Вперше за багато років, саме після утворення ОТГ, громада виділила більше мільйона гривень на заміну вікон, ремонт харчоблоку, оновлення матеріально-технічної бази для навчальних класів тощо. На території школи наразі реконструйовано футбольне поле - встановлено міні-комплекс зі штучним покриттям 22х42 м.кв», - розповів Олексій Савченко.

Проект реалізовано за рахунок співфінансування з бюджету ОТГ та з Держбюджету для соціально-економічної компенсації ризику населення, яке проживає на території зони спостереження - неподалік АЕС. Вартість об’єкту - більше 1,4 млн грн (зокрема 1,2 млн - це кошти зони ризику, а 240 тис грн кошти Бузької ОТГ), крім того, саме за рахунок бюджету Бузької ОТГ було виготовлено проект реконструкції.

 Все новости  →