Николаевская областная
государственная администрация
официальный сайт

Областная государственная администрация

Районні державні адміністрації

Миколаївська обласна рада

Взаємодія з громадськістю

Запобігання проявам корупції

Економіка

Регуляторна політика та підприємництво

Європейська інтеграція

Доступ до публічної інформації

Адміністративні послуги

Центр надання адміністративних послуг

Громадська рада

Державні інформаційні ресурси

Реагування на критику

Децентралізація державної влади

Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Очищение власти

Режим підвищеної готовності

Герої не вмирають

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Консультації з громадськістю

Офіс розвитку Миколаївщини

Миколаївська обласна виборча комісія інформує

Євроатлантична інтеграція

Інтерактивна мапа проектів будівництва

Державний кордон України

100-річчя державної служби України

Регіональна комісія з реабілітаціїПредставництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
01 Августа 2018

Тема: Події

У місті Миколаєві зареєстровано територіальне управління Державного бюро розслідувань, яке поширюватиме свою діяльність на Миколаївську, Кіровоградську та Одеську області. До повноважень Бюро розслідувань входитимуть розслідування кримінальних проваджень, в яких фігурують найвищі посадовці, судді, працівники правоохоронних органів, ті, хто вчинив військові злочини.

У середу, 1 серпня, відбулась робоча зустріч голови Миколаївської облдержадміністрації Олексія Савченка та Миколаївського міського голови Олександра Сєнкевича з радником директора Держбюро розслідувань Сергієм Королем.

«Ми обговорили питання розташування та подальшого функціонування у Миколаєві територіального управління Держбюро розслідувань – абсолютно нового правоохоронного органу, у підслідності якого – найвищі посадовці, судді, працівники правоохоронних органів, а також військові злочинці, - прокоментував голова Миколаївської ОДА. - Бажаю управлінню ДБР у Миколаєві сформувати високопрофесійний кадровий склад та відстоювати засади правової держави - становлення справедливості та всебічного розслідування злочинів із притягненням винних до відповідальності - незалежно від того, які ті мають ресурси, зв’язки чи посади», - резюмував очільник області Олексій Савченко.

В свою чергу, радник директора ДБР Сергій Король зазначив, що відповідно до стратегічної програми розвитку Бюро, на вересень вже заплановано початок розслідувань, тому незабаром територіальне управління почне активно працювати. Крім Миколаєва, територіальні підрозділи будуть розташовані також у Краматорську, Києві, Полтаві, Львові, Мелітополі та Хмельницькому.Все новости  →