Николаевская областная
государственная администрация
официальный сайт

Областная государственная администрация

Районні державні адміністрації

Миколаївська обласна рада

Взаємодія з громадськістю

Запобігання проявам корупції

Економіка

Регуляторна політика та підприємництво

Європейська інтеграція

Доступ до публічної інформації

Адміністративні послуги

Центр надання адміністративних послуг

Громадська рада

Державні інформаційні ресурси

Реагування на критику

Децентралізація державної влади

Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Очищение власти

Режим підвищеної готовності

Герої не вмирають

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Консультації з громадськістю

Офіс розвитку Миколаївщини

Миколаївська обласна виборча комісія інформує

Євроатлантична інтеграція

Інтерактивна мапа проектів будівництва

Державний кордон України

100-річчя державної служби України

Регіональна комісія з реабілітаціїПредставництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
30 Ноября 2018

Тема: Події

Наразі органи управління, сили та засоби цивільного захисту Миколаївської області переведені у режим функціонування «підвищена готовність». Про це стало відомо під час засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням Віце-прем’єр-міністра України – Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадія Зубка. Участь у засіданні взяли голова ОДА Олексій Савченко. Начальник головного управління ДСНС в області Максим Грицаєнко, а також керівники спеціальних відомств та профільних структурних підрозділів органів влади.

Основним питанням порядку денного стало забезпечення діяльності територіальних та функціональних підсистем Єдиної державної системи цивільного захисту України в режимі воєнного стану.
За результатами наради Олексій Савченко повідомив, що областю забезпечено технічне оснащення та підготовка фахівців аварійно-рятувальних (відновлювальних) формувань сил цивільного захисту для виконання їхніх завдань за призначенням.

«Наша територіальна підсистема цивільного захисту складається з формувань спеціалізованих служб цивільного захисту та об’єктових формувань (зараховано більше 14 тисяч осіб). Також на території області функціонують взводи Державного воєнізованого гірничорятувального (аварійно-рятувального) загону ДСНС України. Крім того, усі райдержадміністрації та виконавчі комітети міських рад розробили відповідні положення про районні та міські ланки територіальної підсистеми цивільного захисту, а також погодили та затвердили переліки місцевих спеціалізованих служб цивільного захисту», - пояснив голова ОДА.

Олексій Савченко також наголосив, що територіальна підсистема єдиної державної системи цивільного захисту Миколаївської області знаходиться у постійній готовності до виконання завдань щодо захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру в умовах мирного часу та в особливий період.Все новости  →