Николаевская областная
государственная администрация
официальный сайт

Областная государственная администрация

Районні державні адміністрації

Миколаївська обласна рада

Взаємодія з громадськістю

Запобігання проявам корупції

Економіка

Регуляторна політика та підприємництво

Європейська інтеграція

Доступ до публічної інформації

Адміністративні послуги

Центр надання адміністративних послуг

Громадська рада

Державні інформаційні ресурси

Реагування на критику

Децентралізація державної влади

Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Очищение власти

Режим підвищеної готовності

Герої не вмирають

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Консультації з громадськістю

Офіс розвитку Миколаївщини

Миколаївська обласна виборча комісія інформує

Євроатлантична інтеграція

Інтерактивна мапа проектів будівництва

Державний кордон України

100-річчя державної служби України

Регіональна комісія з реабілітаціїПредставництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
05 Декабря 2018

Тема: Події

Доброю традицією стало проведення Миколаївським регіональним центром з фізичної культури і спорту обласної Спартакіади, присвяченої Міжнародному дню людей з інвалідністю.

Цього року змагання проходили 4 грудня у Миколаєві. У заході взяли участь 85 людей з інвалідністю різних нозологій.

До програми обласної Спартакіади увійшли два види спорту – шахи і шашки. Змагання проходили з ентузіазмом та особливим настроєм на перемогу.

Перше місце з шашок серед жінок здобула Рябінська Ольга (ФОК «Вікторія»), друге місце – Черчель Лілія (УТОС), третє місце – Керлан Тамара (УТОГ). Серед чоловіків першим став Лунгол Василь (УТОГ), друге місце зайняв Карабак Андрій (УТОГ) та третє місце – Іванов Ігор (ФОК «Вікторія»).

Перше місце у змаганнях з шахів серед жінок здобула Чубчик Олександра (Новоодеський район), друге місце – Скибицька Марина (УТОГ), третє місце – Саламандра Наталя (УТОГ).

Перше місце у змаганнях з шахів серед чоловіків здобув Яросевич Сергій (ФОК «Вікторія»), друге місце - Кравченко Василь (Єланецький район), третє місце – Щепанівський Юрій (Вознесенський район).

Зазначимо, голова Миколаївської ОДА Олексій Савченко приділяє значну увагу створенню безбар’єрного доступу по всій області. Так, за результатами онлайн-наради під головуванням Президента України Петра Порошенка, що відбулася 3 грудня, очільник Миколаївщини відзначив,  що будівельні проекти обов`язково розглядатимуться управлінням архітектури на врахування і дотримання інклюзивних норм і оновлених вимог.

Крім того, вперше на Миколаївщині була розроблена обласна програма розвитку інклюзивної освіти - у 2018 році було витрачено 16 млн грн. Це і облаштовані медіатеки, ресурсні кімнати, і придбане сучасне обладнання.Все новости  →