Николаевская областная
государственная администрация
официальный сайт

Областная государственная администрация

Районні державні адміністрації

Миколаївська обласна рада

Взаємодія з громадськістю

Запобігання проявам корупції

Економіка

Регуляторна політика та підприємництво

Європейська інтеграція

Доступ до публічної інформації

Адміністративні послуги

Центр надання адміністративних послуг

Громадська рада

Державні інформаційні ресурси

Реагування на критику

Децентралізація державної влади

Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Очищение власти

Режим підвищеної готовності

Герої не вмирають

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Консультації з громадськістю

ПОВІДОМ ПРО КОРУПЦІЮ

Миколаївська обласна виборча комісія інформує

Євроатлантична інтеграція

Інтерактивна мапа проектів будівництва

Державний кордон України

100-річчя державної служби України

Регіональна комісія з реабілітаціїПредставництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
30 Сентября 2013

Наталя Іванцова відвідала будинок сімейного типу Ткачишиних

Тема: Політика

30 вересня відбулась зустріч з батьками - вихователями дитячого будинку сімейного типу Євгена та Лілії Ткачишиних та урочисте відкриття дитячого майданчику, в якому взяли участь заступник голови Миколаївської облдержадміністрації Наталя Іванцова, директор департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Ольга Сивопляс, представники департаменту освіти, науки та молоді, служби у справах дітей облдержадміністрації, обласного центру соціальних служб сім’ї, дітей та молоді.

Наталя Іванцова зазначила, що Президент України в рамках соціальних ініціатив спрямовує владу на реалізацію права кожної дитини виховуватись у родині.

Соціальні ініціативи Президента України насамперед спрямовані на підтримку національного усиновлення, розвиток сімейних форм виховання, реформу інтернатних закладів в інтересах дитини.

Наталя Борисівна додала, що наразі в області функціонує 29 будинків сімейного типу та 163 родини з прийомними дітьми.  

Будинок сімейного типу родини Ткачишиних зібрав під своїм дахом 10 дітей, троє з яких є біологічними дітьми Євгена та Лілії. До всиновлення голову родини підштовхнула небайдужість до чужого горя. Євген Олександрович, який до речі є головою Миколаївського обласного благодійного фонду «Альфа-Ник», сам виховувався у багатодітній родині та впевнений, що кожна дитина повинна мати батьків.

Приміщення, в якому розташовано будинок сімейного типу Ткачишиних, раніше належало відомчому дитячому садку. Певний час будівля ніяк не використовувалася. Відтепер в її стінах знову лунає дитячих сміх.

Стосовно «другого життя» будівлі, Євген Олександрович прокоментував: «Ми готові прийняти під цим дахом ще три дитячих будинки сімейного типу. Запрошуємо родини і з інших областей». Крім того, багатодітний батько-вихователь додав, що на сьогоднішній день завдяки соціальним ініціативам Президента України родина Ткачишиних має надійну підтримку з боку обласної влади.  

Цього дня маленькі сини та доньки родини Ткачишиних з щирою дитячою радістю зустрічали на новому ігровому майданчику маленьких гостей з усіх сусідніх будинків. Відтепер вони тут гратимуться всі разом. На них завжди чекатимуть нові гойдалки, горки, драбинки та інші розваги. 

Для запрошених дітлахів та їх батьків було підготовлено театралізовану виставу - казку «Каша из топора» за участю молодіжного театру «Подарунок неба» Будинку творчості Заводського району м. Миколаєва, та ігрова програма для дітей із врученням подарунків.

Переглянути відеоВсе новости  →