Николаевская областная
государственная администрация
официальный сайт

Областная государственная администрация

Районні державні адміністрації

Миколаївська обласна рада

Взаємодія з громадськістю

Запобігання проявам корупції

Економіка

Регуляторна політика та підприємництво

Європейська інтеграція

Доступ до публічної інформації

Адміністративні послуги

Центр надання адміністративних послуг

Громадська рада

Державні інформаційні ресурси

Реагування на критику

Децентралізація державної влади

Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Очищение власти

Режим підвищеної готовності

Герої не вмирають

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Консультації з громадськістю

Офіс розвитку Миколаївщини

Миколаївська обласна виборча комісія інформує

Євроатлантична інтеграція

Інтерактивна мапа проектів будівництва

Державний кордон України

100-річчя державної служби України

Регіональна комісія з реабілітаціїПредставництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
11 Января 2019

Перевізники Вознесенського району повинні у найкоротший термін усунути виявлені порушення транспортного та трудового законодавства

Тема: Події

Управління Укртрансбезпеки у Миколаївській області та управління Держпраці у Миколаївській області, виконуючи протокольне доручення голови Миколаївської ОДА Олексія Савченка, завершили перевірку діяльності вознесенських підприємств-пасажироперевізників. В результаті, по факту виявлених порушень, складено сім відповідних актів.

Нагадаємо, що у грудні 2018 року під керівництвом Олексія Савченка в Миколаївській облдержадміністрації відбулась нарада з питань організації пасажирських перевезень у місті Вознесенську та Вознесенському районі. Зокрема, була обговорена діяльність підприємств-перевізників ФОП Ярошенко І.Т. та ТДВ «Вознесенськавтотранс», які надають послуги з перевезення пасажирів у Вознесенському районі та місті Вознесенськ.

Як повідомив в.о. начальника управління Укртрансбезпеки у Миколаївській області Олександр Гринюк, співробітниками управління було здійснено 2 рейдові перевірки зазначених перевізників. За результатами перевірок виявлено факти порушення Закону України «Про автомобільний транспорт» - про що складено сім відповідних актів: три - у відношені ФОП Піпія М.Н. та чотири - у відношенні ФОП Ярошенко І.Т.

Пасажироперевізники зобов’язані у найкоротший термін усунути виявлені порушення.

Зазначимо, що Олексій Савченко наполягає на здійснені перевізниками області своєї діяльності з урахуванням в першу чергу інтересів людей, які користуються їх послугами та тих людей, які у них працюють. Зокрема, голова ОДА постійно наголошує, що підприємства-пасажироперевізники повинні приділяти особливу увагу не тільки безпеці та комфорту пасажирів, а й питанням інклюзії та якості перевезення пільгових категорій громадян – дітей, осіб з інвалідністю  та АТОвців.Все новости  →