Николаевская областная
государственная администрация
официальный сайт

Областная государственная администрация

Районні державні адміністрації

Миколаївська обласна рада

Взаємодія з громадськістю

Запобігання проявам корупції

Економіка

Регуляторна політика та підприємництво

Європейська інтеграція

Доступ до публічної інформації

Адміністративні послуги

Центр надання адміністративних послуг

Громадська рада

Державні інформаційні ресурси

Реагування на критику

Децентралізація державної влади

Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Очищение власти

Режим підвищеної готовності

Герої не вмирають

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Консультації з громадськістю

ПОВІДОМ ПРО КОРУПЦІЮ

Миколаївська обласна виборча комісія інформує

Євроатлантична інтеграція

Інтерактивна мапа проектів будівництва

Державний кордон України

100-річчя державної служби України

Регіональна комісія з реабілітаціїПредставництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
11 Февраля 2019

Тема: Події

У понеділок, 11 лютого, під керівництвом заступника голови Миколаївської обласної державної адміністрації Валентина Гайдаржи відбулася чергова нарада з представниками енергопостачальних підприємств Миколаївської області.
Керівники компаній доповіли про поточний стан справ. Всі об’єкти  тепло-, енерго-, газо-, водопостачання працюють в штатному режимі. 
 
Бюджетними організаціями міста Миколаєва вирішено питання оплати заборгованості за спожиту теплову енергію перед теплопостачальними підприємствами міста ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» та ПАТ «Миколаївська ТЕЦ». 
 
Керівництву Миколаївської міської ради рекомендовано врахувати лист Фонду державного майна України про принципову згоду щодо передачі ПАТ «Миколаївська ТЕЦ» до комунальної власності територіальної громади міста. У зв’язку з чим дана рекомендація підготувати проект рішення про надання відповідної згоди і направити його на розгляд до Фонду держмайна України. 
 
Відзначимо, що враховуючи технічний стан Миколаївської ТЕЦ, раніше голова ОДА Олексій Савченко звернувся до Кабміну та Фонду державного майна стосовно передачі підприємства до комунальної власності громади.
 
З боку ПАТ «Миколаївгаз» і ТОВ «Миколаївгаз Збут» поінформовано про постанову Кабінету Міністрів, якою знижені норми споживання природного газу, і зазначеними установами буде виконано перерахунок у відповідності до вимог постанови Кабміну №63 від 30 січня 2019 року.
 
Враховуючи, що є спірним питання донарахування коригуючих коефіцієнтів до обсягів спожитого природного газу, і невиконання ПАТ «Миколаївгаз» вимог постанови НКРЕКП про заборону застосування коригуючих коефіцієнтів до обсягів природного газу, облдержадміністрація звернеться з відповідним листом до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП) та Антимонопольного комітету України.
 
Також на нараді обговорено постанову Кабінету Міністрів від 6 лютого 2019 року №62, якою вносяться зміни до ряду постанов Кабміну в частині монетизації житлових субсидій на оплату житлово-комунальних послуг. Зазначено, що роз’яснення по зазначеному питанню будуть розглядатися на нараді у Мінрегіоні вже цього тижня. Зазначені зміни стосуються, зокрема, механізму перерахування коштів через Пенсійний фонд та відділення АТ «Укрпошти» особам, які отримують пенсію, і через державний «Ощадбанк» одержувачам субсидій, які не отримують пенсію. 
 

Крім того, враховуючи, що в засобах масової інформації, зокрема в інтернет-виданнях, з’явилася інформація про наміри Миколаївської міської ради перегляду тарифів на послуги з утримання будинків та прибудинкових територій, керівництву міськради надані роз’яснення, що згідно нової редакції Закону «Про житлово-комунальні послуги» з червня 2018 року органи місцевого самоврядування позбавлені повноважень перегляду зазначеного виду тарифів. Керівництву міськради рекомендовано за участі юридичних служб детально вивчити зазначене питання та не допустити порушення норм чинного законодавства. Все новости  →