Николаевская областная
государственная администрация
официальный сайт

Областная государственная администрация

Районні державні адміністрації

Миколаївська обласна рада

Взаємодія з громадськістю

Запобігання проявам корупції

Економіка

Регуляторна політика та підприємництво

Європейська інтеграція

Доступ до публічної інформації

Адміністративні послуги

Центр надання адміністративних послуг

Громадська рада

Державні інформаційні ресурси

Реагування на критику

Децентралізація державної влади

Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Очищение власти

Режим підвищеної готовності

Герої не вмирають

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Консультації з громадськістю

ПОВІДОМ ПРО КОРУПЦІЮ

Миколаївська обласна виборча комісія інформує

Євроатлантична інтеграція

Інтерактивна мапа проектів будівництва

Державний кордон України

100-річчя державної служби України

Регіональна комісія з реабілітаціїПредставництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
26 Февраля 2019

Тема: Події

Вже цього року на Миколаївщині розпочнеться реалізація унікального проекту з виробництва альтернативної енергетики - будівництво сучасного біогазового комплексу для виробництва екологічної теплової енергії – це чергове підтвердження руху вперед в питанні впровадження передових технологій в енергетиці. 
 
Про це говорить голова Миколаївської обласної державної адміністрації Олексій Савченко. 
 
Так, проект буде реалізовано в межах Первомайської селищної ради Вітовського району. Компанія-інвестор ТОВ «АГРОМИР» планує побудувати біогазовий комплекс потужністю у 3000 кВт безпосередньо біля постачальника сировини - цукрового заводу ТОВ «Юкрейніан Шугар Компані». 
 
«Сьогодні питання використання альтернативних джерел для виготовлення енергії – одне з найактуальніших у всьому світі. Ми у Миколаївській ОДА, повністю підтримуючи курс Президента України Петра Порошенка на шляху до Європи, розуміємо важливість розвитку енергетичної сфери, залучаємо інвесторів, як з України так і з за кордону для будівництва об’єктів «зеленої» енергетики. Переконаний, що біогазові установки повинні стати важливою складовою енергетичного та промислового комплексів. Їх переваги беззаперечні: це не лише отримання палива, яке можна використовувати для виробництва електроенергії, інших промислово-побутових потреб виробничих комплексів, а й вирішення питання утилізації відходів – замість витрат на їх вивезення та захоронення підприємство отримує додатковий прибуток. При цьому місцева громада буде забезпечена новими робочими місцями та має суттєві надходження до бюджету», - наголошує Олексій Савченко.   
 
За словами голови Миколаївської ОДА, інвестор пообіцяв, що під час будівництва установки використовуватимуться найновіші розробки й технології європейських лідерів щодо переробки біомаси, а продуктами переробки бурякового жому будуть електроенергія та тепло, а саме виробництво біогазу буде майже безвідходним, адже підприємство одночасно також вироблятиме безпечні та якісні органічні добрива. 
 
На біогазовому комплексі буде створено близько сотні робочих місць на період будівництва та ще 25  - після введення його в експлуатацію.  
 
Окрім того, за словами Олексія Савченко, інвестор взяв на себе цілу низку серйозних соціальних зобов’язань, які покращать життя мешканців місцевої громади.  

«Інвестор взяв на себе зобов’язання у подальшому ️облаштувати на території селищної ради полігон твердо-побутових відходів, ️забезпечити вуличне освітлення і відремонтувати ділянку дороги до біостанції, а також добудувати і здати в експлуатацію багатоповерховий житловий будинок (довгобуд більше 25 років) в межах селищної ради», - розповів голова Миколаївської обласної державної адміністрації. Все новости  →