Николаевская областная
государственная администрация
официальный сайт

Областная государственная администрация

Районні державні адміністрації

Миколаївська обласна рада

Взаємодія з громадськістю

Запобігання проявам корупції

Економіка

Регуляторна політика та підприємництво

Європейська інтеграція

Доступ до публічної інформації

Адміністративні послуги

Центр надання адміністративних послуг

Громадська рада

Державні інформаційні ресурси

Реагування на критику

Децентралізація державної влади

Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Очищение власти

Режим підвищеної готовності

Герої не вмирають

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Консультації з громадськістю

Офіс розвитку Миколаївщини

Миколаївська обласна виборча комісія інформує

Євроатлантична інтеграція

Інтерактивна мапа проектів будівництва

Державний кордон України

100-річчя державної служби України

Регіональна комісія з реабілітаціїПредставництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
13 Марта 2019

Тема: Події

Сьогодні усі відповідні структури Миколаївської області об’єднали зусилля і щоденно роблять усе від них залежне, щоб в рамках чинного законодавства вплинути на ситуацію з перевантаженими великоваговими автівками на дорогах області та навести у цьому лад.

Про це заявив голова Миколаївської обласної державної адміністрації Олексій Савченко.

Очільник області відзначив необхідність захисту доріг, які руйнуються через перевантажені фури, які йдуть до портів або транзитом через Миколаївщину.

Так, на території Миколаївської області існує 11 спеціально підготовлених майданчиків під ГВК. 

«За моїм нещодавнім дорученням усі вони були обстежені після осінньо-зимового періоду. Вісім із перевірених майданчиків у задовільному стані і можуть використовуватись. По іншим трьом - вже дано доручення якнайшвидше привести їх у робочий стан», - акцентував Олексій Савченко.

За словами голови ОДА, наразі у розпорядженні управління Укртрансбезпеки Миколаївської області є два пересувних ГВК. Один із них цілодобово працює на київській трасі Н-24. Другий ГВК, який нещодавно повернули після повірки, працює за «окремим графіком» - щоденно на новому місці в будь-якій точці Миколаївської області, де є майданчик. «Ми пішли таким шляхом – навмисно змінюючи локацію, щоб водії не вибудовували маршрути по його об’їзду. Така своєрідна лотерея для перевізників», - наголошує Олексій Савченко.

Крім того, в рамках чинного законодавства повністю забезпечене функціонування двох наявних ГВК – згідно існуючих постанов зараз забезпечено роботу на цих ГВК по одному працівнику УТБ, та по одному співробітнику управління інфраструктури Миколаївської ОДА. 

Загалом, з початку року на миколаївських ГВК було перевірено більше півтисячі автівок. Виявлено більше 60 порушень вагового режиму на загальну суму близько 30 тисяч євро. 

Олексій Савченко також відзначив, що найближчим часом область очікує на повернення після повірки ще трьох габаритно-вагових комплексів.

«За моїм дорученням, мій профільний заступник Валентин Гайдаржи днями, перебуваючи у відрядженні в Києві, спілкувався з головою Державної служби України з безпеки на транспорті Михайлом Ноняком і в чергове звернувся до нього з проханням про прискорення передачі нам після повірки ще трьох габаритно-вагових комплексів. Сподіваюся, що це буде зроблено до кінця березня. Окремо підняли питання щодо збільшення штату фахівців, аби вже наприкінці березня ми мали повноцінно працюючі усі п’ять ГВК. Миколаївщина в цих питаннях отримала повну підтримку», - прокоментував він.

Окремо очільник області наголосив, що спілкуючись з Міністром інфраструктури України Володимиром Омеляном, зокрема й на цьому тижні, він піднімав зазначене питання.

«Акцентував увагу на тому, що нам потрібно в найкоротший термін визначитися по всім питанням і узгодити скоординовану «дорожню карту», як ми всі разом будемо захищати наші дороги, що страждають через перенавантаження.  Вдячний Міністру інфраструктури України, керівнику Укртрансбезпеки за те, що нас почули і запевнили у підтримці, бо ми всі разом повинні знайти золоту середину між розвитком нашої портової галузі і збереженням наших доріг», - резюмував Олексій Савченко. Все новости  →