Николаевская областная
государственная администрация
официальный сайт

Областная государственная администрация

Районні державні адміністрації

Миколаївська обласна рада

Взаємодія з громадськістю

Запобігання проявам корупції

Економіка

Регуляторна політика та підприємництво

Європейська інтеграція

Доступ до публічної інформації

Адміністративні послуги

Центр надання адміністративних послуг

Громадська рада

Державні інформаційні ресурси

Реагування на критику

Децентралізація державної влади

Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Очищение власти

Режим підвищеної готовності

Герої не вмирають

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Консультації з громадськістю

Офіс розвитку Миколаївщини

Миколаївська обласна виборча комісія інформує

Євроатлантична інтеграція

Інтерактивна мапа проектів будівництва

Державний кордон України

100-річчя державної служби України

Регіональна комісія з реабілітаціїПредставництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
14 Марта 2019

Тема: Події

13 березня департаментом агропромислового розвитку облдержадміністрації спільно з дирекцією журналу «АгроPRO» в Миколаївському національному аграрному університеті проведено семінар-практикум «Актуально про податки, трудові і земельні правовідносини та фінансову підтримку АПК у 2019 році».

Семінар об’єднав майже 300 учасників, серед яких керівники та бухгалтери сільськогосподарських підприємств, фермери, представники сільських рад та об’єднаних територіальних громад області.

В ході семінару директор департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Олена Піскун поінформувала присутніх щодо основних програм державної підтримки аграрної галузі на 2019 рік, а також презентувала спеціальні наочні матеріали за всіма програмами фінансової допомоги сільгосптоваровиробникам. Учасники заходу отримали навички застосування на практиці державної фінансової підтримки у галузі тваринництва; садівництва та виноградарства; здешевлення банківських кредитів; здешевлення вартості придбання сільськогосподарської техніки та обладнання; підтримка фермерських господарств та сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів. Крім того, дізналися, на яку допомогу вони можуть розраховувати і як саме її отримати. 

Головний редактор журналу «АгроPro» Е. Ткачова всебічно висвітлила питання оподаткування у сільському господарстві, зосередивши увагу на акцизних новаціях, оподаткуванні ПДФО орендної плати, ЄСВ для фермерів.

Доволі великий масив часу зайняли земельні питання. Радник із земельних і правових питань ГС «Аграрний союз України» О. Норочевський розповів учасникам семінару щодо нових вимог до договорів оренди землі, правильності їх укладання та як убезпечити свої права користування тощо.

Особливу увагу звернено на зміни у правилах використання земель, власники яких померли, а також особливості застосування сільгосппідприємствами та суборенди.

Голова Громадської ради при Держпраці України А. Владичанський акцентував увагу на типових помилках підприємств, які можна і потрібно виправити (на підставі аналізу проведених перевірок роботодавців органами Держпраці).

Крім цього, всі бажаючі мали змогу отримати відповіді на запитання, обговорити проблемні питання, висловити свої пропозиції та бачення розвитку аграрної галузі.

Безліч запитань спікерам та колективні дискусії – найпевніші показники, що свідчать про актуальність заходу, доцільність проведення навчань та подальше практичне застосування здобутих знань у щоденній роботі аграрія.Все новости  →