Николаевская областная
государственная администрация
Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.

18 Марта 2019

Тема: Події

У понеділок, 18 березня під керівництвом заступника голови Миколаївської облдержадміністрації Валентина Гайдаржи відбулось чергове засідання обласного енергоштабу.

Керівники енергопостачальних підприємств доповіли про забезпечення споживачів комунальними послугами і енергоносіями в стабільному режимі.

В ході засідання з’ясовано, що на початку квітня згідно довгостроковому прогнозу погоди очікується незначне зниження температури зовнішнього повітря. В зв’язку з цим керівникам енергопостачальних підприємств рекомендовано подовжити терміни дії чинних договорів на природний газ з НАК «Нафтогаз».

Крім того, під час засідання керівництво ПАТ «Миколаївгаз» доповіло про завершення робіт з ліквідації аварійної ситуації з тимчасовим припиненням газопостачання в селі Лимани Вітовського району, яке виникло внаслідок спроби крадіжки електромагнітного клапану газорегуляторного пункту. ПАТ «Миколаївгаз» рекомендовано розглянути питання доцільності встановлення антивандальних пристроїв на ГРП з метою уникнення спроб крадіжок майна систем газопостачання.

Також в ході засідання, виконкому Миколаївської міської ради рекомендовано активізувати роботу з реконструкції внутрішньобудникових мереж електропостачання з метою переведення гуртожитків на пряме абонентське обслуговування ТОВ «Миколаївська електропостачальна компанія» та АТ «Миколаївобленерго».Все новости  →