Николаевская областная
государственная администрация
официальный сайт

Областная государственная администрация

Районні державні адміністрації

Миколаївська обласна рада

Взаємодія з громадськістю

Запобігання проявам корупції

Економіка

Регуляторна політика та підприємництво

Європейська інтеграція

Доступ до публічної інформації

Адміністративні послуги

Центр надання адміністративних послуг

Громадська рада

Державні інформаційні ресурси

Реагування на критику

Децентралізація державної влади

Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Очищение власти

Режим підвищеної готовності

Герої не вмирають

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Консультації з громадськістю

ПОВІДОМ ПРО КОРУПЦІЮ

Миколаївська обласна виборча комісія інформує

Євроатлантична інтеграція

Інтерактивна мапа проектів будівництва

Державний кордон України

100-річчя державної служби України

Регіональна комісія з реабілітаціїПредставництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
19 Марта 2019

Тема: Події

Начальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації Павло Георгієв привітав мешканців міста з відкриттям після ремонту оновленої амбулаторії загальної практики сімейної медицини №1 ЦПМСД №5, що знаходиться за адресою: вул. Привільна-41/1. Вітаючи миколаївців, Павло Георгієв зазначив: "Відкриття відремонтованої амбулаторії поліпшить якість надання медичної допомоги. Мешканці району та медики відчувають на практиці реформи, які впроваджуються урядом. Зручність, якість медичної допомоги для пацієнта, гідні умови праці для медиків - це сьогодні є пріоритетом".

 

За вагомий особистий внесок у розвиток охорони здоров’я та високий професіоналізм Павло Георгієв вручив Почесну грамоту управління завідувачу амбулаторії Володимиру Царлову. У відкритті амбулаторії після ремонту взяли участь Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич, начальник УОЗ Миколаївської міської ради Ірина Шамрай, медична спільнота. Заклад було відкрито в 2002 році, як першу амбулаторію загальної практики сімейної медицини в м. Миколаєві, яка відповідала, на той час, сучасним стандартам. Медична допомога надавалась 5600 особам дорослого населення мікрорайону Ракетне Урочище.

У зв’язку з проведенням реформування галузі охорони здоров’я у 2013 році населення району обслуговування збільшилось до 11 110 осіб, з них 2 250 дітей, які раніше обслуговувались в міській дитячій поліклініці №4.

Амбулаторію оснащено пандусом, ліфтом, заплановано приміщення під розміщення аптечного закладу, стоматологічного кабінету, гінекологічного кабінету, лабораторії. Розташовані кабінети сімейних лікарів, педіатрів, терапевтів, денний стаціонар, фізіотерапевтичний кабінет.

В амбулаторії працюють 2 лікаря-педіатра, лікар-терапевт, 3 сімейних лікаря.

Амбулаторія оснащена апаратурою у відповідності до затвердженого табелю оснащення. Сімейна амбулаторія забезпечена комп’ютерною технікою, під’єднана до мережі Інтернет. У закладі працює «електронна черга пацієнтів», 80% населення мікрорайону уклали декларації з лікарями для надання первинної медичної допомоги.

Управління охорони здоров’я Миколаївської облдержадміністрації

 Все новости  →