Николаевская областная
государственная администрация
официальный сайт

Областная государственная администрация

Районні державні адміністрації

Миколаївська обласна рада

Взаємодія з громадськістю

Запобігання проявам корупції

Економіка

Регуляторна політика та підприємництво

Європейська інтеграція

Доступ до публічної інформації

Адміністративні послуги

Центр надання адміністративних послуг

Громадська рада

Державні інформаційні ресурси

Реагування на критику

Децентралізація державної влади

Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Очищение власти

Режим підвищеної готовності

Герої не вмирають

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Консультації з громадськістю

ПОВІДОМ ПРО КОРУПЦІЮ

Миколаївська обласна виборча комісія інформує

Євроатлантична інтеграція

Інтерактивна мапа проектів будівництва

Державний кордон України

100-річчя державної служби України

Регіональна комісія з реабілітаціїПредставництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
21 Марта 2019

Відбулася нарада за результатами моніторингу та оцінки соціально-економічного розвитку району за січень 2019 року

Тема: Події


Сьогодні, 21 березня перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Бондаренко провів нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації та установ району за результатами моніторингу та оцінки соціально-економічного розвитку міст обласного значення, районів, об’єднаних територіальних громад Миколаївської області у січні 2019 року.
Сергій Бондаренко акцентував увагу присутніх на тенденціях розвитку району за окремими сферами (галузями) діяльності та чим пов’язано той чи інший показник.
Учасниками наради було проведено детальний аналіз причин зниження рейтингової оцінки за окремими показниками за підсумками роботи у січні 2019 року та обговорено шляхи їх покращення.
Під час обговорення питань, перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Бондаренко звернув увагу керівників на вжиття заходів щодо охорони довкілля; здійснення аналізу прозорих закупівель через електронну систему «PROZORRO»; сфери надання адміністративних послуг; охорона здоров’я; споживчий ринок та освіти.
Водночас структурним підрозділам райдержадміністрації доручено за показниками, відповідно до яких район займає нижчі від середньообласних показників місця, провести детальний аналіз фактичних результатів в окремих галузях, визначити основні причини, які негативно впливають на економічну ситуацію та розробити заходи, спрямовані на їх подолання та отримання позитивної динаміки.
За підсумками наради було вирішено: питання, які потребують посиленої роботи, відповідальним особам взяти під особистий контроль та вжити відповідних заходів.


Первомайський район: Все новости  →