Николаевская областная
государственная администрация
официальный сайт

Областная государственная администрация

Районні державні адміністрації

Миколаївська обласна рада

Взаємодія з громадськістю

Запобігання проявам корупції

Економіка

Регуляторна політика та підприємництво

Європейська інтеграція

Доступ до публічної інформації

Адміністративні послуги

Центр надання адміністративних послуг

Громадська рада

Державні інформаційні ресурси

Реагування на критику

Децентралізація державної влади

Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Очищение власти

Режим підвищеної готовності

Герої не вмирають

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Консультації з громадськістю

Офіс розвитку Миколаївщини

Миколаївська обласна виборча комісія інформує

Євроатлантична інтеграція

Інтерактивна мапа проектів будівництва

Державний кордон України

100-річчя державної служби України

Регіональна комісія з реабілітаціїПредставництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
11 Апреля 2019

Тема: Події

Про позитивні напрацювання у реалізації спільних проектів між Миколаївщиною та Республікою Корея, за результатами зустрічі з іноземною делегацією 11 квітня, поділився на своїй сторінці у мережі Фейсбук заступник голови Миколаївської обласної державної адміністрації Олександр Кушнір.

«Ще минулого року ми розпочали тісну співпрацю, направлену на зміцнення зовнішньоекономічної, культурної, інвестиційної діяльності, покращення соціально-гуманітарних зв’язків  між Миколаївським регіоном та Республікою Корея», - акцентував Олександр Кушнір.

З Повноважним Послом Республіки Корея в Україні паном Лі Янг-Гу та Консулом Республіки Корея в Україні паном Сео Кванг-Хьон заступник голови ОДА обговорили зміни, які відбулися за останній рік.

Зокрема, уперше для Республіки Корея на Миколаївщині вже у липні цього року запрацює великий зерновий термінал.

«У корейської компанії в силу різних причин не вийшло це зробити в Америці та Бразилії, але вдалося в Україні - у Миколаївській області. Це ще раз свідчить про суттєве покращення інвестиційного клімату і відкритість наших ринків для залучення інвестицій. Так, у лютому 2019 року  ГК «Орексім» уклала партнерську угоду з південнокорейською Posco Daewoo Corporation про спільний розвиток та управління зерновим терміналом на базі Миколаївського комбінату хлібопродуктів. При цьому, частка корейської компанії у проекті складатиме 75%. Термінал дозволить одночасно зберігати 170 тис. т. та до 2,5 млн т. на рік. Крім, того компанія вже висловила зацікавленість в участі в проекті концесії ДП «Стивідорна компанія «Ольвія» ,- відзначив Олександр Кушнір.

Крім того, обсяги торгівлі між країнами надалі зростають, що свідчить  про привабливість України. Так, до прикладу, експорт склав 62,7 млн дол. США – зростання у 2,2 рази. За структурою – це пшениця (99%), коренеплоди, кукурудза, обробні верстати, оптичні прилади.

«З представниками Посольства дійшли згоди, що подальше співробітництво повинне йти у напрямку вторинної переробки сільськогосподарської продукції, розвитку біотехнологій, вирощування органічної продукції. Ну а зерновий термінал, який вже влітку функціонуватиме стане першим етапом у співпраці.  Зі свого боку запевнив щодо незмінності курсу на підтримку і захисту іноземного інвестора та наданні допомоги у реалізації проектів. Головне для чого працюємо – це люди та їхній добробут», - резюмував Олександр Кушнір.Все новости  →