Николаевская областная
государственная администрация
официальный сайт

Областная государственная администрация

Районні державні адміністрації

Миколаївська обласна рада

Взаємодія з громадськістю

Запобігання проявам корупції

Економіка

Регуляторна політика та підприємництво

Європейська інтеграція

Доступ до публічної інформації

Адміністративні послуги

Центр надання адміністративних послуг

Громадська рада

Державні інформаційні ресурси

Реагування на критику

Децентралізація державної влади

Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Очищение власти

Режим підвищеної готовності

Герої не вмирають

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Консультації з громадськістю

Офіс розвитку Миколаївщини

Миколаївська обласна виборча комісія інформує

Євроатлантична інтеграція

Інтерактивна мапа проектів будівництва

Державний кордон України

100-річчя державної служби України

Регіональна комісія з реабілітаціїПредставництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
12 Апреля 2019

Кожна з об’єднаних територіальних громад, які були створені на Миколаївщині, має чим пишатися і кожна з них має свої особливості, - Олексій Савченко

Тема: Події

Голова Миколаївської обласної державної адміністрації Олексій Савченко продовжує інформувати громаду області про позитивні зміни та успіхи об’єднаних територіальних громад. 12 квітня на своїй сторінці у мережі Фейсбук очільник Миколаївщини відзначив ряд здобутків Казанківської, Арбузинської, Широківської та Прибузької ОТГ. 

«Створення інклюзивно-ресурсних центрів, центрів надання адміністративних послуг, забезпечення комфортних умов для навчання школярів та перебування пацієнтів у лікарнях та багато іншого – базові заходи, підтримка яких здійснюється у тому числі і завдяки впровадженню реформи децентралізації, ініційованою Президентом Петром Порошенком», - наголосив Олексій Савченко

Казанківська селищна ОТГ. За декілька років у громаді зроблено, зокрема:
- Реконструкція нежитлової будівлі під розміщення центру надання адміністративних послуг (ЦНАП) з впровадженням енергозберігаючих заходів - утеплено перекриття, здійснено утеплення стін та заміну вікон, монтаж покрівлі, електротехнічні роботи.
- Реконструкція ЗОШ I - III ступенів з впровадженням енергозберігаючих заходів в с.Михайлівка -демонтовано вимощення, облаштовано цокольну частину будівлі, замінено вікна, утеплено покрівлю.
- Створено комунальну установу «Інклюзивно-ресурсний центр» (Оснащення кабінетів інклюзивно-ресурсного центру).
- Закуплено дидактичні матеріали, сучасні меблі, комп’ютерне обладнання до шкіл ОТГ. А крім цього придбано лічильники для всіх закладів освіти, насоси холодильника, морозильної камери, твердопаливного котлу, генератора, додаткового насосу.
- Придбано житло – 3х кімнатну квартиру для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт.
- Здійснюється підтримка дошкільної освіти - закуплено обладнання, трьохфазні лічильники, комп’ютерна техніка, ноутбуки, холодильники, проведено поточні ремонти.
- Крім того, ведеться підтримка діяльності будинків культури, клубів - придбано мультимедійний проектор, фітнес-станції та сценічні костюми для будинків культури, проведено поточні ремонти.
- Проведено благоустрій населених пунктів.
- Реконструкція лікувального корпусу №2 Казанківської центральної районної лікарні з впровадженням енергозберігаючих заходів.

«Арбузинська ОТГ - яскравий приклад раціонального використання можливостей, наданих реформою децентралізації. З моменту об’єднання у 2017 році громада постійно розвивається, поступово втілюючи в життя важливі для жителів проекти, які до цього роками ніхто не реалізовував, хоча суспільний запит на це був завжди», - наголосив Олексій Савченко.

Тільки протягом 2018 року в Арбузинській ОТГ було, зокрема, зроблено:
- Енергоефективну термосанацію навчально-виховного комплексу «Пролісок»
- Капітальний ремонт покрівлі ДНЗ «Малятко» в селі Новокрасне
- Капітальний ремонт ДНЗ «Дзвіночок» в селі Полянка
- Капітальний ремонт мережі вуличного освітлення в смт Арбузинка та в селі Новокрасне
- Значно поліпшено матеріально-технічну базу стадіону «Колос» Арбузинської селищної ради.

Крім того, значні досягнення має і Широківська об’єднана територіальна громада, котра за не повні два роки завдяки можливостям, що надала децентралізація зуміла реалізувати ряд важливих для жителів громади проектів.

Зокрема:
- Капітально відремонтовано систему вуличного освітлення селища Степове, сіл Червона Долина, Поляна, Широке загальною протяжністю більше 15 км, всюди встановлено сучасні енергозберігаючі LED світильники.
- Значно покращено матеріально-технічну базу КП «Червонодолинське»: придбано екскаватор-наватажувач ELEX 81F-01, самоскидний тракторний причіп, дорожній отвал, ротаційну косарку, трактор «Беларус».
- На базі Новопетрівського Будинку культури створено Центр родинного дозвілля (зроблено ремонт приміщень будинку культури, закуплено необхідне обладнання).
«Наші новостворені ОТГ самі визначають пріоритетні напрямки і таким чином реагують на потреби мешканців своїх громад», - наголошує очільник області.

Також у Прибузькій сільській ОТГ минулого року відбулося масштабне оновлення техніки комунального підприємства «Прибузьке».
Так, на потреби комунального підприємства було придбано:
- Трактор Беларус;
- Причіп тракторний двовісний;
- Бочка для води АПВ-3;
- Відвал комунальний;
- Подрібнювач відходів деревини;
- Електорогенератор тракторний навісний;
- Фронтальний навантажувач;
- для потреб Богданівської АЗПСМ закуплено придбано Hyundai H-1;
- відремонтовано 300 м2 даху амбулаторії, а також встановлено енергоефективне опалення Bilux.

«Зараз громади стикаються з новими викликами, планують і продовжують реалізовувати нові проекти. Попереду ще багато роботи, направленої на покращення якості і комфорту життя громадян, але усім зрозуміло, що реформа децентралізації, яка стартувала завдяки твердій позиції Президента України Петро Порошенко, повинна набирати оберти і надалі!», - резюмував голова ОДА Олексій Савченко.Все новости  →