Николаевская областная
государственная администрация
Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.

15 Апреля 2019

Тема: Події

15 квітня відбулося чергове засідання обласного енергетичного штабу на чолі із заступником голови облдержадміністрації Валентином Гайдаржи.

До відома керівників енергопостачальних підприємств доведені  вимоги щодо обов’язкової організації посиленого чергування аварійно-відновлювальних бригад в період проведення другого туру виборів Президента України.

ПАТ «Миколаївгаз» у взаємодії з департаментом житлово-комунального господарства доручено пришвидшити завершення робіт з іспитів окремих внутрішньо будинкових мереж газопостачання задля забезпечення газопостачання споживачів в якомога стислі терміни.

Заступником Миколаївського міського голови Олександром Омельчуком поінформовано про ініціювання питання відносно виділення з міського бюджету фінансової підтримки базовим комунальним підприємствам міста ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» та КП «Миколаївводоканал» з метою здійснення розрахунків за енергоносії і своєчасної виплати заробітної плати.

Крім того, теплопостачальні підприємства доповіли про початок проведення гідравлічних іспитів теплових мереж і усунення дефектів на магістральних мережах теплопостачання міста Миколаєва. Все новости  →