Николаевская областная
государственная администрация
официальный сайт

Областная государственная администрация

Районні державні адміністрації

Миколаївська обласна рада

Взаємодія з громадськістю

Запобігання проявам корупції

Економіка

Регуляторна політика та підприємництво

Європейська інтеграція

Доступ до публічної інформації

Адміністративні послуги

Центр надання адміністративних послуг

Громадська рада

Державні інформаційні ресурси

Реагування на критику

Децентралізація державної влади

Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Очищение власти

Режим підвищеної готовності

Герої не вмирають

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Консультації з громадськістю

ПОВІДОМ ПРО КОРУПЦІЮ

Миколаївська обласна виборча комісія інформує

Євроатлантична інтеграція

Інтерактивна мапа проектів будівництва

Державний кордон України

100-річчя державної служби України

Регіональна комісія з реабілітаціїПредставництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
19 Апреля 2019

Тема: Події

Сьогодні, 19 квітня, на Миколаївщині в селі Нечаяне Миколаївського району ввели в експлуатацію чергову сільську амбулаторію, побудовану в рамках програми розвитку сільської медицини, ініційованої Президентом України Петорм Порошенком.

Ця амбулаторія обслуговуватиме більше 3 тисяч жителів та охопить села Нечаяне, Іванівка, Лук’янівка, Мефодіївка, П’ятихатки та Чемерієве. Заклад оснащено сучасним устаткуванням та забезпечено новим медико-санітарним автомобілем підвищеної прохідності. В амбулаторії створені всі необхідні умови для доступу маломобільних груп населення.

В урочистому відкритті амбулаторії взяли участь заступник голови Миколаївської облдержадміністрації Валентин Гайдаржи, народний депутат України Борис Козир та голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко.

«Сьогодні ми відкриваємо чергову з 14 амбулаторій в сільській місцевості, які побудовано на Миколаївщині за програмою Президента. Це свято для всіх нас, адже ніколи раніше за всю історію незалежної України не реалізовувалось настільки масштабних проектів, направлених на розвиток медицини саме в селі. Більше 500 сільських амбулаторій будується в Україні», - зазначив Валентин Гайдаржи.

Він також відмітив роль, яку зіграла громада в реалізації проекту реформування сільської медицини.

«Якщо відповідати на питання, чому амбулаторію побудували саме тут, то відповідь проста – завдяки ініціативі громади. Реформа децентралізації, започаткована Президентом України, дала людям змогу самостійно обирати пріоритети розвитку і матеріальні можливості для того, щоб втілювати свої плани в життя. Також хочу відмітити, що за дорученням голови Миколаївської облдержадміністрації Олексія Савченка в Миколаївській області проводиться масштабний ремонт доріг обласного значення і в першу чергу це стосується доріг, які ведуть до амбулаторій, лікарень, шкіл, дитячих садків та інших соціально важливих об’єктів», - сказав він.

Нагадаємо, що вже введені в експлуатацію сільські амбулаторії в селах Калинівка, Новофедорівка і Коблеве Березанського району, селі Білозірка Вітовського району, селі Першотравневе Снігурівського району та селі Підгороднє на Первомайщині.Все новости  →